Poloha

Dubrovník patří k nejkrásnějším městům Chorvatska a je jedním z nejcennějších památkových celků nejen na Jadranu. Nachází se v nejjižnější části turistické oblasti Dalmacie. Dominantou města je mohutný pevnostní systém jehož základy byly tvořeny několik staletí. Dubrovník si svůj neopakovatelný ráz ponechal i do dnešní doby a tak se turistům skýtá jedinečná možnost procházet zde malebnými středověkými uličkami lemovanými kavárnami a restauracemi a obdivovat se nesčetným historickým památkám.
Jedinečná poloha a kaskádovitá architektura hotelu umožňuje nádherné výhledy na Ariatické moře.
  • 24km letiště Dubrovnik
  • 4,5km centrum Dubrovnik
  • 30m pláž

Popis hotelu

Hostům je k dispozici celkem 5 restaurací, kde jsou připravovány speciality chorvatské gastronomie nebo japonské a mezinárodní kuchyně. K lehčímu občerstvení slouží 4 bary. O program nejmladších hostů se postará zkušený tým animátorů v dětském klubu Starfish. K relaxaci je určeno hotelové wellness centrum s fitness zónou, vnitřním bazénem, saunou, vířivkou a odpočinkovými místnostmi, kde jsou prováděny masáže a relaxační procedury. Hotel má rovněž vlastní potápěčské centrum, soukromou pláž a 3 venkovní bazény.

Ubytování a stravování

Hotel disponuje několika typy pokojů, z nichž každý má balkon s výhledem na moře a protější ostrůvky Elafitski. Součástí moderního vybavení je satelitní LCD TV, připojení na internet, koupelna s kvalitní kosmetikou a župany, klimatizace, trezor, minibar a telefonem. Ubytování je možné se snídaní s možností pobytu s polopenzí.

Termíny a ceny

Ceny hotelu Vám rádi zašleme na vyžádání, dle aktuální obsazenosti hotelu. Kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu nebo poptávkového formuláře.

Letecká přeprava: Praha – Dubrovník (Chorvatsko)-  Praha: letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2021 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.