Poloha

Jeden z nejluxusnějších hotelů na Chalkidiki je situován v zálivu mezi výběžky Sithonia a Athos, cca 130km od mezinárodního letiště v Soluni. Malebné přístavní městečko Ouranoupolis leží ve vzdálenosti 4km.
Krásná písečná pláž s tyrkysově modrým mořem, je pro svou čistotu a kvalitu vody pravidelně oceňována "Modrou vlajkou".
  • 130km letiště Thesaloniki
  • 4km centrum Ouranoupoli
  • 0m pláž

Popis hotelu

Hotel Eagles Palace je vzhledem ke standardu nabízených služeb členem "The Small Luxury Hotels of the World" a díky svému přístupu k životnímu prostředí je řazen mezi ekologické resorty. Prostředí je ideální pro relaxaci jak pro rodiny s dětmi, tak pro romantické páry. Součástí resortu jsou 4 restaurace (řecká, italská a mezinárodní kuchyně), bary,venkovní bazén, dětský bazén, kadeřnictví a minimarket. Pro sportovní aktivity se nabízí fitness, tenisový kurt, stolní tenis a pestrá nabídka vodních sportů. Hotelové wellness centrum se saunou a tureckými lázněmi poskytuje  thalassoterapii a různé druhy masáží. Pro děti jsou zajišťovány aktivity v miniclubu.

Ubytování a stravování

Hotel poskytuje velký výběr ubytování - od útulných pokojů, přes bohatě vybavená apartmá, až po exkluzivní bungalovy na pláži. Ubytování je poskytováno se snídaní s možností přiobjednání polopenze.

Termíny a ceny

Letecká přeprava: Praha – Soluň-  Praha: letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2021 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.