Poloha

Hotel Eden Roc je situován u jezera Maggiore. Jezero Maggiore leží částečně v italských regionech Piemont a Lombardie a švýcarském kantonu Ticino. Bývalá rybářská vesnice Ascona se nachází nedaleko Locarna ve švýcarském kantonu Ticino. S nadmořskou výškou 196 metrů je Ascona nejníže položeným městem Švýcarska. Ascona má pouhých 5000 obyvatel, ale díky svému historickému jádru a krásné jezerní promenádě se stala vyhledávanou letní turistickou destinací. Nachází se zde 18 golfových hřišť, tenisová hřiště, moderní butiky a excelentní restaurace. Některé z místních hotelů patří mezi nejznámější a nejkvalitnější v celém Švýcarsku. Nechybí ani dobře značené turistické trasy.
  • 145kmletiště Milano Malpensa
  • 790kmPraha

Popis hotelu

Luxusní hotel je působivý díky své prostornosti, lásce k detailu a kulinářské rozmanitosti. Jeho moderní standardy splní očekávání i těch nejnáročnějších klientů. K hotelu patří rozsáhlé zahrady s bazénem, molem a pláží. V komplexu najdeme čtyři restaurace, kde lze ochutnat francouzské speciality, středomořské delikatesy, italské pochoutky a lehké rybí pokrmy. Všechny restaurace mají krásné sluneční terasy s přímými výhledy na jezero. Lázeňské centrum hotelu Eden Roc se rozprostírá na ploše 2000 m2, ve dvou propojených budovách. Lázně mají sedm místností, vnitřní a venkovní bazén a bazén s vířivkou. Relaxovat můžete v saunách a parních lázních. Kadeřnictví, masáže, fitness. Eden Roc disponuje několika konferenčními místnostmi, vlastní soukromou hotelovou školku a soukromý přístav s osmi kotvišti. Nabízí také pronájem luxusních lodí a půjčuje kola. Golfisté ocení dvě 18 jamková hřiště, která jsou v jeho bezprostřední blízkosti. V posledních letech Hotel Eden Roc získal také řadu ocenění, jako nejlepší švýcarský rekreační hotel.

Ubytování a stravování

Hotel Eden Roc nabízí širokou škálu moderních, elegantních klasických pokojů a apartmá. Autorem interiéru je designér Carlo Rampazzi. Všechny pokoje v hotelu Eden Roc i Eden Roc Marina mají balkón nebo terasu s výhledem na jezero nebo hory a jsou plně klimatizované. Pobyt se snídaní, možnost doobjednat polopenzi.

Termíny a ceny


Fotogalerie

© 2020 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.