Poloha

Okouzlující hlavní město Řecka bylo odedávna kolébkou civilizace. Athény patřily ve starověku mezi nejsilnější městské státy a prostřednictvím památek přežívají dodnes. Kolébka antické kultury je vítaným cílem pro několikadenní výlety, díky přímému leteckému spojení. Monumentální Akropole s Propylajemi, chrámy a karyatidami, další památky v okolí, bohatá muzea, lidová čtvrť úzkých uliček Plaka, to vše jsou pozitiva. Mezi problémy můžeme naopak zařadit málo vhodných příležitostí k ubytování v centru města. Hotel, který nabízíme, je jedním z nejlepších řešení.
Athény - město s nejslavnější historií na světě, které bylo uctíváno jak bohy, tak lidmi.
  • 35,8km letiště
  • 15min. chůze Acropolis

Popis hotelu

Electra Palace hotel je centrálně situován přímo v srdci Athén, ve starém městě Plaka, cca 3 min. chůze od náměstí Syntagma. Acropolis a další hlavní historická místa leží v pěší vzdálenosti od hotelu. Hostům jsou k dispozici 2 restauarce - "Motivo" (středomořská kuchyně) a "Electra" - zahradní střešní restaurace, 2 bary, venkovní bazén s jacuzzi, fitness, podzemní parkoviště, business centrum, směnárna a prádelna. Relaxovat můžete v hotelovém wellness centru (masáže, sauna, vnitřní bazén).

Ubytování a stravování

Hotel disponuje 102 standardními pokoji, 33 superior pokoji s výhledem na Acropolis , 9 Junior apartmá, 10 apartmá a 1 Presidentským apartmá. Ubytování je zajištěno se snídaní.

Termíny a ceny

Letecká přeprava: Praha – Athény- Praha: letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2021 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.