POLOHA

Luxusní hotelová budova Elisabethpark leží v centru lázeňského města obklopený gasteinskými horami a národním parkem "Hohe Tauern". Na své si přijdou milovníci zimních i letních sportů, oblast je výborná jak pro lyžování - v okolí je přes 200 upravených sjezdovek, tak pro horskou cykloturistiku - cyklistické trasy jsou dlouhé 30 až 60 kilometrů. V okolí se nachází také množství turistických zajímavostí - hrad Hohenwerfen, Krimmelské vodopády, historické městečko Zell am see a další.
Více než 200 km sjezdových tratí začíná pouhý 1 km od hotelu.
  • 470kmPraha
  • 96kmSalzburg
  • 48kmKaprun

POPIS HOTELU

Hlavní hotelová restaurace "Pralatur" a restaurace a la carte Panorama nabízí národní a mezinárodní speciality, které si mohou hosté vychutnat s úžasným výhledem na zdejší hory. Během dne lze relaxovat v Kavárně "Sissi" a odpoledne zavítat do Jazzbaru. Každodennímu stresu mohou hosté uniknout v hotelovém Babor Spa, Wellness centru, které se zaměřuje na relaxační masáže, koupele a kosmetickou péči, dále je v centru hostům k dispozici termální krytý bazén s teplotou kolem 30 stupni Celsia a různé druhy saun. V zimě je v hotelu Elisabethpark k dispozici půjčovna lyží. Skipasy lze zakoupit na recepci a v zimě hotel zajišťuje zdarma skibus k dolní stanici lanovky Stubnerkogel (1,5 km).

UBYTOVÁNÍ

V hotelu se nachází celkem 119 pokojů rozdělených do dvou propojených budov. Komfortně zařízené pokoje jsou vybaveny minibarem, satelitní televizí, telefonem, vysoušečem vlasů a balkonem nebo velkým oknem s panoramatickým výhledem do údolí.

Termíny a ceny


Fotogalerie

© 2021 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.