Poloha

Hotel se nachází v Mirabellském zálivu v blízkosti centra střediska Elounda. Resort je obklopen 20-ti akry krásné zahrady a má 2 písečné privátní pláže. Elounda patří k tomu nejlepšímu a nejluxusnějšímu, co může Kréta nabídnout. Celou oblast tvoří jedna velká laguna, kde je spousta zeleně, klid pro relaxaci i dostatek možností zábavy. Nachází se zde nejluxusnější hotely, které si jsou vědomy, že klienti neočekávají jen luxusní ubytování, ale i luxusní prostředí, a proto dbají, aby si Elounda udržela nádech romantiky a příjemného prostředí a uspokojila tak všechny typy návštěvníků. Cca 8 km od Eloundy se nachází malebné městečko Agios Nikolaos, které určitě stojí za návštěvu.
Cca 35 min. jízdy od hotelu se nachází 18-ti jamkové golfové hřiště „Crete Golf Club“, kde je hotelovým hostům poskytována sleva.
  • 71km letiště HEraklion
  • 1km Centrum Elounda
  • 0m pláž

popis hotelu

Hotel je propojen s vedlejším 5* hotelem Elounda Beach, jehož služeb mohou hosté též využívat. Klientům jsou k dispozici 4 restaurace, 3 bary, 3 konferenční místnosti (největší s kapacitou 550 osob). K rekreaci a sportovnímu vyžití slouží venkovní bazén s mořskou vodou, vnitřní vyhřívaný bazén se sladkou vodou, dětský bazén, dětský klub s animačním programem, 5 osvětlených tenisových kurtů, kosmetický salon, masáže, posilovna, pořádají se zde různé tématické večery.

Ubytování a stravování

Ubytování je zajištěno v pokojích v hlavní budově a bungalovech. Hotel nabízí několik druhů pokojů, od superior pokojů s výhledem na hory, přes luxusní suity s výhledem na moře až po vily s privátním vyhřívaným bazénem. K základnímu vybavení pokojů patří klimatizace, SAT TV, telefon, trezor, minibar, vybavená koupelna včetně županů, privátní balkon nebo terasa. Stravování je zajištěno s polopenzí s možností doobjednání plné penze.

Fotogalerie

© 2019 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S., DRŽITEL CERTIFIKÁTU ISO 9001:2000