POLOHA

Hotel v byzantském stylu leží u pláže s tmavším pískem. Malebný přístav Paphos je od hotelu vzdálen 15 minut chůzí. Paphos patří mezi jedno z nejpůvabnějších letovisek na ostrově, je to starobylé městečko se stylovými tavernami, kavárnami, restauracemi a obchody. Dle pověsti právě nedaleko odtud se zrodila bohyně lásky a krásy Afrodita z mořské pěny. Celé město je právem díky svým četným historickým památkám na seznamu světového dědictví organizace UNESCO. Mezi nejnavštěvovanější památky patří naleziště antických vykopávek v části Nea Paphos, Hrobky králů, křesťanské katakomby ukryté v hoře Fabrica. Paphos je od Larnaky vzdálen necelých 140 kilometrů.
18jamkové golfové hřiště Tsada Golf Club pouhých 20 minut jízdy od hotelu.
  • 137km letiště Larnaca
  • 2,5km centrum Paphos
  • 0m pláž

POPIS HOTELU

Všechna podlaží, bary a restaurace v hotelu jsou bezbariérová. K dispozici jsou 4 restaurace, z toho jedna se podobá vinnému sklepu, venkovní bazén, 2 tenisové kurty, potápěčská škola, lázeňské centrum, dětský bazén, hřiště, dětský klub, 20 min jízdy od hotelu směrem na Polis se nachází 18jamkové golfové hřiště Tsada Golf Club a další 2 golfová hřiště nalezneme přibližně 25 min jízdy od hotelu směrem na Limassol. V hotelu je možné uspořádat svatební obřad.

UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ

Hotel disponuje pokoji různých kategorií, od deluxe pokojů přes luxusní studia až po zahradní vilky s privátním bazénem. Ubytování je zajištěno se snídaní s možností doobjednání polopenze či plné penze.

Termíny a ceny

Transfer z letiště do hotelu a zpět: na vyžádání
Letecká přeprava: Praha – Larnaca-  Praha: letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2021 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.