POLOHA

Klidné městečko Kalithea se nachází nedaleko města Rhodos, stranou od velkých turistických center. Najdete zde několik restaurací, taveren a obchodů se suvenýry. Potěšení z koupání umocňují prameny bývalých termálních lázní ve skalnatém zálivu, ležící uprostřed nádherných zahrad. Písčité pláže s pozvolným vstupem do moře jsou ideálním prostředím pro rodiny s dětmi.
Dopřejte si maximální pohodlí v prvotřídních lázních
  • 20kmletiště Rhodos
  • 9kmměsto Rhodos
  • 6kmFaliraki

POPIS HOTELU

Resort je situován ve středisku Kalithea, přímo u cca 400 m dlouhé písčitooblázkové pláže. Hotel je vystavěný a zařízený v moderním, velmi příjemném stylu a skládá se z hlavní budovy (8 pater) a 2 oddělených křídel o 6 a 7 patrech. Hostům jsou k dispozici 4 bary, 2 venkovní bazény (jeden dětský), obchod se suvenýry, minimarket, několik konferenčních místností a půjčovna aut. Ke sportovnímu vyžití hostům slouží fitness, osvětlené tenisové kurty, mini-golf a blízká základna vodních sportů. Cca 9 km od hotelu se nachází golfové hřiště Afandou. Hotelové lázně na ploše 800 m2 jsou oázou pro tělo i duši.

UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ

Resort disponuje několika typy pokojů - deluxe pokoje, superior deluxe pokoje, deluxe apartmá, pokoje a apartmá Elite - což jsou pokoje nacházející se v executive patrech se samostatnou recepcí, restaurací a spoustou nadstandardních služeb. Většina pokojů má výhled na moře. V areálu najdete 3 restaurace (tradiční řecké delikatesy, středomořská kuchyně) - jedna z restaurací se nachází v nejvyšším patře hotelu a nabízí moderní evropská jídla. Ubytování je zajišťováno s polopenzí.

Termíny a ceny

Letecká přeprava: Praha – Rhodos-  Praha: letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2020 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.