POLOHA

Hotel se nachází cca 3 km od centra Abu Dhabi, v docházkové vzdálenosti The Marina Mall a dalších nákupních center.Kdo si bude chtít relaxaci na krásně 1,3 km dlouhé písečné pláži zpestřit má možnost volby z několika výletu v Abu Dhahi. Určitě nelze vynechat skvost vzdálený cca 20 min od hotelu- Grand Mosque / Velká mešita šejcha Zayda ze sněhobílého mramoru. Zdobí ji tradiční minarety a kupole. Uvnitř jsou bohaté květinové vzory vykládané polodrahokamy a pod centrální kupolí se nachází největší lustr na světě. Možná tou největší atrakcí tohoto emirátu je momentálně Ferrari World(cca 35 min od hotelu), který byl otevřeno v listopadu 2010. Jedná se o zábavní park, který potěší nejen děti, ale i dospělé a milovníky adrenalinu, nachází se zde nejrychlejší horská dráha na světě – Formula Rossa,vystřelovací věž G-Force a další atrakce, pro nejmenší závodníky je zde připravena speciální dráha, kde se mohou prohánět v modelech Ferrari F430 GT Spider.
Palác tisíce a jedné noci…
  • 38kmletiště Abu Dhabi
  • 3kmAbu Dhabi centrum
  • 9,3kmAbu Dhabi City Golf Club

POPIS HOTELU

Luxusní hotel obklopený 85 hektary zahrady leží přímo u více než kilometr dlouhé písečné pláže. Hotel nepatří jen mezi TOP resorty v Emirátech, ale je řazen mezi špičku nejluxusnějších hotelů na světě. Hotel disponuje ubytováním celkem ve 302 pokojích a 92 apartmánech. Sport a zábavu zajišťují 2 venkovní bazény, jacuzzi, beach club, možnost šnorchlování, windsurfing, tenisové kurty a tělocvična. Pro děti hotel nabízí vodní park, dětský club, dětský bazén a dětské hřiště.

UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ

Hotel nabízí ubytování ve 3 typech pokojů (Coral, Pearl Diamond) s plochou cca 55 m2, které se liší typech výhledu a 6ti typech suitech od 110 m2 až po 680 m2, včetně 2 a 3 ložnicových pro početné rodiny. Samozřejmostí všech pokojů a suit je luxusní vybavení v arabské stylu, k dispozici jsou balkony, moderní vybavení LCD televizí, Wi-FI připojení , minibar s varnou konvicí, trezor, květinová výzdoba a denní tisk. Milovníci jídla si v tomto hotelu opravdu přijdou na své, tak například restaurace Le Vendôme, která se nachází ve 4 patře s výhledem na pláž a marinu nabízí vybrané mezinárodní menu formou bufetu,další možností je třeba Mezzaluna – italská restaurace v 1.patře.Kdo má v oblibě mořské speciality jistě si najde cestu do Sayad – restaurace v přízemí. Hakkasan – je další špičkovou a designovou restaurací, v tomto případě zaměřenou na čínskou kuchyni.Tradiční libanonská kuchyně je zastoupena v restauraci - Diwan L’Auberge. Gurmáni si v tomto hotelu prostě přijdou na své, výběr zdejších restaurací a barů je téměř nekonečný, celkem je zde 14 restaurací, barů a lounge.

Fotogalerie

© 2019 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S., DRŽITEL CERTIFIKÁTU ISO 9001:2000