Poloha

Eva Palace Grecotel je situován do svahu s výhledem na malé ostrůvky mezi ostrovem Korfu a řeckou pevninou s písčito-oblázkovou pláží. Hotel je vzdálen 10 kilometrů od hlavního města Korfu. Do hlavního města je možné se dostat pravidelnou autobusovou linkou. V městečku nalezneme tradiční řecké taverny, bary, restaurace, diskotéky a obchody se suvenýry. Vodních sportů lze využít na nedaleké oblázkové pláži.
18 jamkové golfové hřiště je vzdáleno 14 kilometrů od hotelu.
  • 14km letiště
  • 12km centrum
  • 0m pláž

Popis hotelu

Hotel disponuje 2 restauracemi - Terazzo, která se nachází v klidných zahradách a nabízí mezinárodní kuchyni, restauraci Il Melograno, která se zaměřuje na italskou kuchyni. Hostům je dále k dispozici venkovní bazén s mořskou vodou s lehátky a slunečníky zdarma (i na pláži), lázně Elixír Rooftop Love Spa, obchůdky se suvenýry, internetový koutek, koutek pro děti – Grecoland, denní a večerní animační programy.Ke sportovním vyžití slouží aqua-aerobik, jízda na kánoích, vodní lyžování, plachtění, stolní tenis, fitness.

Ubytování a stravování

Ubytování se dělí na hotelové pokoje, suite a vily. Každý pokoj je vybaven elegantním dřevěným nábytkem, koupelnou se sprchou, fénem, telefonem, satelitní televizí, CD přehrávačem, minibarem a trezorem, suite a vily mají navíc přístroj na espreso.

Termíny a ceny

Transfer z letiště do hotelu a zpět: na vyžádání
Letecká přeprava: Praha – Kerkyra -  Praha: letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2021 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.