Poloha

Jihovietnamské letovisko Nha Trang nabízí celoročně kombinaci přírody s hlubokými a klidnými vodami oceánu. Nha Trang skýtá návštěvníkům nádherný a atraktivní areál obklopený souostrovími a ostrůvky, horami a bělostnými písečnými plážemi. Na své si přijdou také milovníci potápění, v oblasti je kolem 25ti potápěčských lokalit s viditelností až do 30ti metrů, , samozřejmě v závisloti na ročním období, v období říjen až prosinec ,tedy období deštů, jsou podmínky pro potápění a šnorchlování nejméně příznivé. Nha Trang je sice chráněn okolními horami z pohoří Truong Son a oblast nebývá tak často postihována tajfuny, ale i tak je je vhodné s obdobím dešťů počítat. Ideální období pro návštěvu oblasti je leden až duben, květen..
držitel několika ocenění – TripAdvisor Awards 2013 a 2014
  • 33kmletiště
  • 0mpláž
  • 10kmgolf

Popis hotelu

Elegantní pětihvězdičkový resort nabízí pouze v 74 ubytovacích jednotkách vytváří koncept vietnamské vesničky. Lokace hotelu umožňuje procházky do centra Nha Trangu, resort je však díky bujné tropické zahradě velmi dobře izolován od rušnějšího letoviska.relaxovat můžete nejen na krásné písečné pláži, ale dopřát odpočinku svému tělu můžete také ve zdejších lázních, součástí resortu jsou totiž v Asii vyhlášené lázně - The Six Senses Spa, s velkou nabídkou tradičních procedur a terapii založených pouze na používání 100% přírodních produktů.

Ubytování a stravování

Ubytovací jednotky jsou rozděleny do 5ti kategorii pokojů a suite, které jsou rozloženy do celkem 17 vil.Každý pokoj je vybavený klimatizací,satelitní TV, DVD přehrávačem, WI-FI připojením na internet,minibarem,trezorem, setem na přípravu kávy a čaje, každá ubytovací jednotka má k dispozici také svoji terasu. Pro rodiny s dětmi je možnost volby propojených pokojů. Vysoký standard gurmánských speciált ve zdejších restauracích je podpořen pečlivým každodenním výběrem čerstvých ingrediencí na místním marketu, gurmáni mají na výběr speciality jak mezinárodní tak vietnamské kuchyně.V hlavní restauraci - The Pavilion- je celodenní stravování ve formě snídaní, obědů a večeří s možností stolování na verandě s krásným výhledem na moře, v plážové restauraci Ana Beach House najdou speciality milovníci mořských plodů a vietnamské kuchyně.

Termíny a ceny

Letecká přeprava: Praha – Nha Trang (Vietnam) - Praha: letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2021 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.