POLOHA

Tento špičkový plážový hotel se nachází na „kmeni“ umělého ostrova The Palm a nabízí krásné výhledy nejen na další části umělého ostrova, na pláž Jumeraih ale také na panorama mrakodrapů na Sheik Zayed road,místní obdoby newyorského Manhattanu – zde nazývané city sky line.Pokud budete chtít relaxaci na pláži zpestřit jiným programem, nabízí se celá řada výletů, například do staré části Dubai. Stará Dubai se dělí na dvě části a rozděluje ji záliv /řeka Dubai Creek ústící do moře. Na pravé straně tohoto zálivu je Deira a na levé Bur Dubai.V Deiře najdete především velký bazar členěný dle zboží - Meena Bazaar je trh s textilem, Spice Souk je trh s kořením a nesmí chybět ani vyhlášený Gold Souk – zlaté šperky všeho druhu. Ve čtvrti Bur Dubai najdete nejstarší budovu Dubaje - národní muzeum, původně starou pevnost Al Fahidi. Nábřeží v Bur Dubai tvoří promenáda, kde parkují turistické lodě zvoucí na večerní projížďku.
Špičkový plážový hotel v Dubaji
  • 33kmletiště Dubaj
  • 21kmBurj Khalifa
  • 9kmEmirates Golf Club

POPIS HOTELU

Hotel nabízí ubytování v celkem 381 pokojích a suitách, všechny jednotky mají balkon a nabízí krásné výhledy na Dubai Marinu nebo Arabský záliv či další residence na ostrove The Palm. Hotel nabízí oddělenou VIP sekci Fairmont Gold krom jiného také se vstupem do Fairmont Gold Lounge. Relaxovat můžete ve velkoryse pojatých lázních - Willow Stream Spa , které na ploše nabízí 13 masážních místností, hamman pro může a zvlášť pro ženy,aroma parní lázně, saunu, ledovou fontánu a kosmetický salon pro ženy i muže.K dispozici je velké konferenční a business centrum, které pojme až 600 hostů. Ke sportovnímu vyžití krom jiného slouží také 4 venkovní bazény, pro děti od 1,5 roku až do 15ti let je připraveno velké množství aktivit ve Fairmont Falcon Juniors' Club .

UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ

Pokoje jsou rozděleny do 3 kategorii, Fairmont Room , Fairmont View Room a Fairmont Deluxe všechny jsou dostatečně prostorné od 48 do 5 2m2 a liší se především typem výhledu, interiéry pokojů jsou zařízeny v kombinaci arabského stylu a moderních elegantních prvků.K dispozici jsou také propojené pokoje.Suity jsou rozděleny do 5 ti kategorii od jednoložnicové suity (139 m2) přes deluxe suite(178 m2) až po presidential suite (390 m2).Gurmáni si v tomto špičkovém hotelu také přijdou na své, mohou vybírat ze 7mi restaurací a barů, např. Flow Kitchen – mix mezinárodní kuchyně Frevo – jedinečná brazilská restaurace v celé Dubaji, Seagrill on 25° Restaurant & Lounge – tato restaurace nabízí speciality středomořské kuchyně, které servíruje na nejlepším místě v hotelu s krásným výhledem na Arabský záliv. Bā Restaurant – podávají se zde večeře, speciality z Číny (je určeny pro hosty od 12 ti let), Bā Lounge – noční bar pro dospělé od 21 let. Na výtečnou kávu či odpolední čaj zavítejte do Mashrabiya Lounge.

Fotogalerie

© 2019 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S., DRŽITEL CERTIFIKÁTU ISO 9001:2000