Namibie je považovaná za jednu z nejkrásnějších, nejrozmanitějších a nejbezpečnějších destinací v Africe. Infrastruktura Namibie je na světové úrovni a tak ve spojením s přírodními krásami poskytuje ideální podmínky pro poznávání země autem. Pokud nepreferujete skupinové cestování, self-drive Vám nabídne jedinečný zážitek poznat autentickou Afriku svým vlastním tempem.

Naplánujeme Vám itinerář včetně zajištění automobilu 4x4, ubytování a výběru safari. Jedinečnost této země dokresluje i ubytování zasazené do přírody. Ubytování v lodžích kombinuje luxus, pohodlí a spojení s přírodou. Z pohodlí vlastního luxusního stanu se kochejte západem slunce, okolní přírodou a životem volně žijících zvířat.

Program Fly & Drive - To nejlepší z Namibie

Délka: 10 dní/9 nocí

Přílet/odlet: Windhoek International Airport

1. den – Okahandja

2. - 3. den – Etosha National Park

Národní park Etosha je jednou z nejkrásnějších rezervací jižní Afriky. Etosha byla vyhlášena národním parkem v roce 1907. Plocha 22 270 km2 je domovem 114 druhů savců, 340 druhů ptáků, 110 druhů plazů a 16 druhů obojživelníků.

4. - 5. den – Damaraland

Damaraland je charakteristický svou skalnatou a členitou krajinou. Na severu Vás uchvátí červené skály a divoké pouště, na jihu vás nadchnou skalní útvary Spitzkoppe, Erongo a Brandberg. Život se zde přizpůsobil poušti a tak zde můžete nerušeně sledovat nosorožce nebo pouštního slona.

6. den – Swakopmund
Klidné pobřežního město ležícího mezi pouští Namib a Atlantickým oceánem. Swakopmund je největším městem na pobřeží, kde je několik krásných písečných pláží, promenád a široké vyžití.

7. – 8. den – Sossusvlei

Pro Sossusvlei jsou charakteristické ikonické červené písečné duny. Kontrast modré oblohy a ohromných červených dun je rájem pro fotografy. I přes drsné přírodní podmínky lze najít v oblasti širokou škálu rostlin a zvířat.

9. den - Kalahari Namibia

Kalahari je mimořádně krásná a živá poušť. Namibijská část Kalahari má díky relativně pravidelným srážkám velmi rozmanitou flóru. I fauna je v oblasti hojně zastoupena, k vidění jsou lvi, leopardi nebo například gepardi.

10. den – odlet do Prahy z Windhoek International Airport

Aktivity, game drive a výlety s průvodcem jsou k dispozici každý den výše uvedeného programu za příplatek.

Termíny a ceny

Cena na osobu = 49.610,- Kč

* cena je platná při 2 cestujících


Odlety možné denně, délku pobytu lze přizpůsobit dle vašich představ


Cena zahrnuje:

· pronájem SUV vozu (neomezené km, pojištění vozu)

· 9x ubytování v luxusních lodžích, stravování (8x polopenze, 1x snídaně)

· přivítání na letišti místním zástupem

· detailní itinerář cesty


Cena nezahrnuje:

· leteckou přepravu do Namibie s renomovanými leteckými společnostmi

· vízum (za poplatek zajistíme)

· vstupy do národních parků, průvodce

· benzín, mýtné, parkovné


Fotogalerie

© 2020 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.