Poloha

Attika – oblast kolem Athén je centrem antického i novodobého Řecka. Nejvýchodnější část středního pevninského Řecka s bohatou historií patří k nejnavštěvovanějším oblastí Řecka. Členité pobřeží mezi Athénami a mysem Sounion s pěknými, udržovanými plážemi a zlatavým pískem je nazýváno Attickou riviérou. Hotel Astir leží v centru elitní části Athénské riviéry - Vouligmeni, 25km od Athén.
Krásný hotel na vlastním ostrově kousek od Athén
  • 24km letiště Athen
  • 25km Centrum

Popis hotelu

U hotelu se nachází velký olympijský bazén, vlastní soukromá pláž a dětský klub. Stravování je zajištěno v elegantních restaurací, jako je například řecká restaurace Galazia Hytrta s krásným výhledem na moře či restaurace Kymata, která se orientuje na středomořskou kuchyni. Netradiční restaurace Matsuhisa nabízí pokrmy asijského stylu se zaměřením na japonskou fusion kuchyni. Hosté mohou využívat služeb wellness centra v sesterském hotelu Arion Resort and Spa, který nabízí několk regenračních procedůr a terapií, včetně kompletního Spa zázemí, jako jsou vyhřívané bazény, relaxzóny a vířivky.

Ubytování a stravování

Nabízí pokoje s výhledem na moře – typ grand deluxe v nižších patrech, executive pokoje ve vyšších patrem s lepším výhledem a prostorné apartmány pro náročné. Ubytování je zajištěno se snídaní.

Termíny a ceny

Letecká přeprava: Praha – Athény- Praha: letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2021 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.