POLOHA

Hotel naležející do řetězce Four Seasons se nachází ve staré historické části města Sultanahmet, v blízkosti Modré Mešity a paláce Topkapi, 20km od mezinárodního letiště v Istanbulu (20 minut jízdy). K většině historických pamětihodností města je možné dojít z hotelu pěšky, do nákupní oblasti u náměstí Taksim i k Velkému bazaru je možné pohodlně dojet tramvají, jejíž zastávka je přibližně 200m od hotelu.
Oáza luxusu v blízkosti historických skvostů Istanbulu.
  • 20kmletiště Atatürk Istanbul
  • 700mModrá mešita
  • 1,5kmVelký bazar
  • 2,5kmGalatská věž

POPIS HOTELU

Součástí hotelu je recepce, restaurace, prádelna, taxi servis, business centrum s vybavením, fitness centrum a sauna. Wellness centrum nabízí turecké, balijské a aromaterapeutické masáže. Klienti mohou využívat také wellness centrum a bazén hotelu Four Seasons Istanbul at the Bosphorus.

UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ

Four Seasons hotel nabízí 65 luxusních pokojů a apartmá zařízených v tureckém stylu s klasicistními detaily. Pokoje typu Deluxe o velikosti cca 42–50m² jsou umístěny v 1.patře, mají stylová dřevěná okna s výhledem do ulice nebo zahrady, psací stůl, mini bar, LCD TV, DVD a CD přehrávač, vysoušeč vlasů, trezor, internetové připojení, vybavenou koupelnu s vanou a sprchovým koutem, toaletou a župany. Hotel nabízí zdarma videohry, využití internetu v business centru a denní tisk. Káva, čaj a koláčky se podávají v lobby každé ráno zdarma. Na pokoj se dodává denně čistá voda a čerstvé ovoce. Dětská postýlka či židlička na vyžádání zdarma.

Termíny a ceny

Ceny hotelu Vám rádi zašleme na vyžádání dle aktuální obsazenosti hotelu. Kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu nebo poptávkového formuláře.

Letecká přeprava: Praha – Istanbul- Praha: letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2021 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.