Poloha

Hotel se nachází jihozápadním pobřeží Bali, v části Jimbaran, 20km jižně od mezinárodního letiště. Pokud si budete chtít zpestřit pobyt na krásné 3 km dlouhé písečné pláži, můžete vybírat z velkého množství výletů po ostrově. Jedním z nich je výlet na východní pobřeží, hodinku jízdy do cca 40km vzáleného Gianyaru, kde se nachází Bali Safari and Marine Park. Je zde zajímavé safari s nabídkou projížd'ky v autobusech ve výbězích s tygry, lvy, uvidíte také slony, velboudy, orangutany, celkem přes 60 zvířecích druhů včetně vzácných komodských ještěrů. Občerstvit se můžete v restauraci s výhledem do lvího výběhu.Součástí areálu je také zábavní aquapark a další atrakce.
privátní vilky s bazénem v krásné zahradě
  • 9,5kmletiště
  • 150mpláž
  • 20,5kmDenpasar
  • 11kmgolf

Popis hotelu

Hotel mezinárodního řetězce Four Seasons nabízí v případě resortu v zátoce Jimbaran ubytování vilového typu v celkem 156 ubytovacích jednotkách, vhodných především pro milovníky soukromí. Areál resort je poměrně rozlehlý cca 14hektarů, proto po chodnících a cestičkách mezi jednotlivými vilkami projíždějí čtyřkolky, které Vás odvezou na pláž nebo do restaurací. Vilky jsou postavěny terasovitě, kaskádovitě. Vilky jsou rozděleny do 8mi kategorií, nejblíže k pláži jsou jendotky s označením Oceanfront.

Ubytování a Stravování

Všechny privátní vilky mají k dispozici menší bazenek, jednoložnicové vily jsou dostatečně prostorné (nejmenší má plochu 200m2)a skýtají dostatek místa pro dva dospělé a dítě. Každá vilka disponuje koupelnou, privátní zahradou, terasou na odpočinek, interiéry vilek jsou zařízeny v elegantním balijském stylu s kvalitním vybavením v podobě plazmové/LCD TV, CD a DVD přehrávač se zvukovým systémem Bose, wifi- připojení na internet, minibar, kávovar. Pro snídaně je vyhrazena restaurace Taman Wantilan, která slouží zároveň pro večeře, na obědy a večeře je možné zavítat do plážové restaurace Sundara, na drink či oběd můžete zajít rovněž do Terrace Bar and Lounge .

Termíny a ceny

Příplatek za obědy: 1620 Kč/osoba/den
Příplatek za večeře: 2430 Kč/osoba/den
Transfer z letiště do hotelu a zpět: na vyžádání
Letecká přeprava: Praha – Denpasar-  Praha:  letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2020 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.