Poloha

Hotel Four Seasons se nachází přímo u soukromé písečné pláže s označením „Blue Flag“ – prestižní ekologické ocenění nejčistší pláže. Město Limassol je vzdáleno pouhých 10km od hotelu.
Písečná pláž s označením "Blue Flag".
  • 58km letiště Larnaca
  • 10km centrum Limassol
  • 0m pláž

Popis hotelu

V hotelovém areálu se nacházejí 2 venkovní bazény, 1 bazén s vířivkou, 1 bazén pouze pro dospělé a 1 vyhřívaný vnitřní bazén. Dále hotel nabízí svým klientům k dispozici tenisové kurty, plně vybavenou tělocvičnu, Shiseido Spa s několika druhy masáží, saunu a vířivku. Celkem 6 restaurací ve Four Seasons jsou zárukou nejednoho gastronomického zážitku, se kterými se klienti tohoto hotelu setkají. Mezinárodní pokrmy, italské, středomořské a hlavně řecké speciality se podávají v Mavrommatis či Vivaldi restauraci, tyto restaurace byly zvoleny v roce 2008 a 2009 za nejlepší hotelové restaurace. V hotelu se dále nachází Vista bar s nádherným výhledem na středozemní moře, piano music bar The Colors Café a Fine Café Patisserie.

Ubytování a stravování

Všechny hotelové pokoje jsou vybaveny luxusně zařízenou koupelnou s vysoušečem vlasů, telefonem, LCD TV, možností připojení k internetu, playstationem, radiem, minibarem a balkonem. Ubytování je zajištěno se snídaní s možností doobjednáni polopenze či plné penze.

Termíny a ceny

Transfer z letiště do hotelu a zpět: na vyžádání
Letecká přeprava: Praha – Larnaca-  Praha: letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2020 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.