Poloha

Velmi pěkný pětihvězdičkový resort z hotelové sítě Four Seasons leží na východním pobřeží v oblasti Anahita.Pokud si budete chtít relaxaci na pláži či golfovém hřišti zpestřit nějakým výletem, nabízí se například návštěva cca 53km(hodinu jízdy z hotelu) vzdálené rezervace - La Vanille Réserve des Mascareignes .Jde o krokodýlí park , který na 3.5 hektarech založili roku 1985 manželé Griffithovi. V současné době zde chovají více jak 2.000 krokodýlů nilských a kolem 1000 obřích želv ze Seychell a želv radiata z Madagascaru, přičemž největším a zároveň nejstarším jedincem je želva 97letá Domino,která váží 275 kg.K vidění je zde také na 28.000 motýlů a dalších živočichů.
špičkový golfový hotel
  • 36kmletiště
  • 0mpláž
  • 45kmPort Luis

Popis hotelu

Špičkový resort z hotelové sítě Four Seasons je díky 18ti jamkovému krásnému hřišti, rozloženému na ploše 26ti hektarů, které stavěl světoznámý bývalý profesionáoní hráč Ernie Els, vyhledávaný především milovníky golfu.Pěkná písečná pláž, stojatá voda zdejší laguny a zázemí pro děti(dětský klub, dětský bazén), včetně možnosti volby víceložnicových vilek jsou předpokladem rovněž pro příjemnou rodinnou dovolenou i pro negolfisty.Hotel disponuje čtyřmi bazény, z toho jeden vyhrazený pro děti,sportovním nadšencům umožňuje výběr z velkého množství aktivit – vodní lyžování,surfování, kajak, šlapadla, šnorchlování,potápění,loďě s proskleným dnem, tenis,kola.Pro děti od 4 do 12ti let je určen Hobbit Village Kids' Club, který zahrnuje například hernu, dětský bazén, brouzdaliště, amfiteátr, pekařství.Relaxovat můžete ve zdejších lázních The Spa s širokou nabídkou masážních a ozdravných procedur.

Ubytování a stravování

Hotel je znovu otevřen od srpna 2015, prošel rozsáhlou rekonstrukcí. Disponuje kapacitou 136 vil rozdělených do 13ti kategorií z nichž některé se nacházejí v tvz. residenční části,kde jsou vily pro početné rodiny nebo skupiny, k výběru jsou vilky od dvou až do pět ložnic. Nejmenší vilka disponuje obytnou plochou 63m2, všechny vilky mají privátní bazének, elegantně zařízené interiéry vilek jsou vybaveny mj. kávovarem Nespresso a WI-FI připojením na internet.Hosté mohou vybírat ze čtyř restaurací a baru, například výtečnou italskou kuchyni nabízí restaurant Acquapazza – servírují se zde večeře,steakové speciality podávají v Beau Champ – zde se servírují snídaně a večeře, mix mezinárodní, místní kreolské, čínské a indické kuchyně je v nabídce restaurace Bambou – podávají se zde obědy a večeře, golfisté mají k dispozici restauraci Il Forno, ter sousedí s golfovým hřištěm. Na večerní drink můžete zajít do O-Baru, kde se naskýtá krásný výhled západu slunce nad lagunou.

Termíny a ceny


Fotogalerie

© 2019 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S., DRŽITEL CERTIFIKÁTU CQS 2109/2018