Poloha

Ko Samui je třetí největší thajský ostrov (229 km2). Jeho délka i šířka je přibližně 25 km. Na ostrově žije více než 50 000 stálých obyvatel, ročně sem přijede okolo 700 000 turistů. Je to jeden z nejkrásnějších ostrovů v Thajsku a také jeden z nejoblíbenějších cílů turistů přijíždějících do země. Je velmi snadno dostupný díky mezinárodnímu letišti a řadě lodních linek.
Vydejte se na Koh Samui – jeden z nejromantičtějších ostrovů na světě.
  • 20kmletiště Ko Samui
  • 0mpláž
  • 18kmVelký Buddha

Popis hotelu

Luxusní resort Four Seasons Resort Koh Samui, obklopený tropickými zahradami, se rozprostírá na severozápadě ostrova Ko Samui v klidné oáze u zátoky Laem Yai. Hosté si mohou zahrát tenis, zacvičit ve fitness centru, zahrát si golf či vyzkoušet windsurfing nebo se uvolnit v lázních. Přes den mohou hosté relaxovat venku na lehátku a kochat se výhledem do zahrady nebo na Siamský záliv. Letovisko leží přibližně 30 minut jízdy od sochy Velkého Buddhy a mezinárodního letiště Koh Samui.

Ubytování a stravování

Ubytování hotel poskytuje v moderních vilách, které jsou vystavěny uprostřed krásné zahrady. K dispozici jsou zde jedno až pětiložnicové vily. Všechny vilky disponují vlastním privátním bazénem. V restauraci Four Seasons se servírují čerstvé mořské plody, ochucené exotickými bylinkami z okolních zahrad. V nabídce je thajská i mezinárodní kuchyně. V plážovém baru si mohou hosté vybrat z řady tropických koktejlů. Ubytování je zajišťováno se snídaní.

Termíny a ceny

Transfer z letiště do hotelu a zpět na vyžádání
Letecká přeprava: Praha - Ko Samui - Praha.
Letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2021 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.