Poloha

Na hrotu poloostrova Sinaj se nachází známé turistické středisko Sharm El Sheikh vyhlášené svými potápěčskými a šnorchlovacími možnostmi. Resort Four Seasons leží přímo u moře v nádherné a klidné části Sharks Bay přibližně 25 minut severně od Naama Bay. Hotelová pláž se nachází přímo u resortu, do moře je vedeno molo, které umožňuje přímé koupání u korálového útesu a šnorchlování.
Nyní je čas pro Vaši dovolenou snů.
  • 10minletiště
  • 0mpláž
  • 25minNaama Bay

Popis hotelu

Hotel disponuje vstupní halou s recepcí, restaurací Arabesque v hlavní budově, hlavní restaurací, Gezíra a Waha restauracemi u bazénu, italskou restaurací, BBQ grilem, 3 lounge, 2 bary u bazénu, několika bazény, jacuzzi, dětským bazénem, dětským hřištěm, 24 hodinovým pokojovým servisem, konferenčními místnostmi, obchůdky, internetem, hotelovým trezorem, spa a wellness. K vyžití hostů slouží i bohatý animační a sportovní program včetně vodních sportů, basketbalu, fitness, aerobiku, tenisu a dalších.

Ubytování a stravování

Hotel svým hostům nabízí 136 prostorných a pohodlných pokojů včetně 27 luxusních suite. Dále pak 62 luxusních residenčních suite a 2 vilky vhodné především pro rodiny s dětmi. Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, koupelnou se sprchovým koutem a vanou, vysoušečem vlasů, minibarem, kávovarem, trezorem, SAT/Kab. TV, CD přehrávačem, telefonem a balkonem nebo terasou, ze které je nádherný výhled na moře a okolí. Co se týče stravování, tak hotel s 5 restauracemi nabízí široký výběr chutí a kultur.

Termíny a ceny

Ceny hotelu Vám rádi zašleme na vyžádání dle aktuální obsazenosti hotelu. Kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu nebo poptávkového formuláře.

Letecká přeprava: Praha – Sharm-  Praha: letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2020 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.