POLOHA

Hotel Gloria Golf se nachází 40km od letiště v Antalyi, 7km od centra Beleku s nákupními možnostmi a velkým množstvím restaurací a barů. Od moře je oddělen řekou Acisu, která přitéká z nedalekého pohoří Taurus a v blízkosti hotelu teče souběžně s pobřežím. Přes tuto řeku s čistou vodou plnou ryb vede na pláž lávka. Na klimatizovaných pokojích naleznete satelitní TV, vysoušeč vlasů, minibar, trezor a balkon nebo terasu. Do podlaží vás doveze panoramatický výtah.

Vhodný rozlehllý resort pro rodinnou dovolenou a hráče golfu.
  • 40kmletiště Antalya
  • 50kmAntalya centrum
  • 7kmBelek centrum

POPIS HOTELU

Areál hotelu leží v udržovaném parku mezi piniemi. Park spojuje hotel Gloria Serenity s Gloria Golf hotelem. Pro relaxaci slouží 2 venkovní a 2 vnitřní bazény, 2 bazény pro děti, turecké lázně, vodní pólo, fitness centrum, stolní tenis, squash, plážový volejbal, aerobik, kino, disko a nabídka vodních sportů. Naprosto ojedinělý je výběr golfových hřišť - golfové hřiště Gloria bylo otevřeno 1. září 1997, navrhl ho slavný designér Michael Gayan. Na hřišti je minimum povinných překážek, nechybí ale jezero, které bylo navrženo okolo poslední jamky.

UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ

Součástí hotelu je 511 pokojů a 24 luxusních vil. Všechny klimatizované ubytovací jednotky jsou vybaveny satelitní TV, telefonem, minibarem, trezorem, luxusní koupelnou s vysoušečem vlasů a županem. Minibar je denně doplňován. Součástí hotelu jsou 2 hlavní restaurace, Anatolia a Mosaik. Kromě hlavních restaurantů je zde několik dalších a la carte restaurací a barů. Stravování je zajištěno formou all inclusive včetně alkoholických i nealkoholických nápojů.

Termíny a ceny

Letecká přeprava: Praha –  Antalya -  Praha: letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2019 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S., DRŽITEL CERTIFIKÁTU CQS 2109/2018