POLOHA

Luxusní hotel leží v jižní části ostrova Gran Canaria mezi velice známým letoviskem Puerto Rico a nádhernou pláží s bílým pískem Playa de Amadores. Nejkrásnější a nejvyhledávanější pláž na ostrově – Playa Amadores s bílým pískem je vzdálena přibližně 10 minut chůze od hotelu. Pro hráče golfu je ve vzdálenosti 4km od hotelu k dispozici golfové hřiště.
Hotel GLORIA PALACE AMADORES THALASSO
Luxusní wellness hotel na skalním útesu nad pobřežní promenádou.
  • 50kmletiště Gran Canaria
  • 12kmPuerto de Mogán
  • 450mpláž Puerto Rico
  • 550mpláž amadores

POPIS HOTELU

Součástí hotelu je vstupní hala s recepcí, restaurace a několik barů, obchod se suvenýry, butiky, dětský klub, půjčovna automobilů a kryté parkoviště. V zahradě jsou 2 bazény pro dospělé (v zimních měsících vyhřívané), dětský bazén, sluneční terasa s lehátky, slunečníky a sprchami a terasa pro nudisty. K hotelu patří i Thalasso centrum (kryté termální bazény s mořskou vodou 37°C), sauna, turecké lázně, masáže a léčebné procedury s produkty pocházejícími z moře, vstup je povolen pouze osobám starším 16 let. Pro děti i dospělé je připravován celodenní a večerní animační program. Cesta na obě pláže je vybudována podél mořského pobřeží a dostanete se na ni přímo z hotelu panoramatickým výtahem.
Hotel GLORIA PALACE AMADORES THALASSO
Hotel GLORIA PALACE AMADORES THALASSO

UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ

Většina moderně vybavených pokojů s balkonem nebo terasou nabízí překrásný výhled na moře. Prostorné dvoulůžkové pokoje s klimatizací mají ve vybavení satelitní TV, telefon, WiFi, trezor (k pronájmu), ledničku (minibar na vyžádání), koupelnu s toaletou a vysoušečem vlasů. Ke stravování formou švédských stolů slouží několik restaurací a barů. Za příplatek je možné dokoupit program all inclusive, který zahrnuje plnou penzi formou švédských stolů, dopolední i odpolední lehké občerstvení a nápoje po celý den.
Hotel GLORIA PALACE AMADORES THALASSO
Hotel GLORIA PALACE AMADORES THALASSO

Termíny a ceny

Letecká přeprava: Praha – Gran Canaria- Praha: letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2021 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.