POLOHA

Hotel se nachází v rozlehlé tropické zahradě v blízkosti golfových hřišť, v těsné blízkosti hotelu Gloria Golf. Gloria Serenity Resort je součástí komplexu Gloria s hotely Gloria Golf a Gloria Verde. Vzdálenost od mezinárodního letiště v Antalyi je 40km. Centrum místního turistického letoviska Beleku s mnoha nákupními možnostmi je od hotelu vzdálené 7km. Vstup na písečnou pláž s drobnými kamínky je přes zahradu a most spojující areál hotelu s pláží.
Ideální místo pro plážovou i golfovou dovolenou.
  • 40kmletiště Antalya
  • 50kmAntalya centrum
  • 7kmBelek centrum

POPIS HOTELU

Hotelový resort nacházející se v krásné udržované zahradě má 2 hlavní budovy a 97 vilek, 2 hlavní bufetové restaurace, 3 restaurace a la carte – středomořskou, francouzskou a asijskou, 8 barů, snack bar, mini kino, hernu, prádelnu, moderní konferenční místnost s vybavením, bazén s mořskou vodou a bazén v areálu vilek. Soukromá hotelová písčitá pláž s lehátky a slunečníky je přímo před hotelem. Pro hotelové hosty je rovněž k dispozici hlídání dětí, dětský klub a půjčovna aut. Příznivci golfu zajisté uvítají výbornou dostupnost golfových hřišť (2x 18 jamek, 1x 9 jamek), sportovně založení hosté uvítají i moderně vybavené fittness centrum, bowling, fotbalové hřiště, 4 tenisové kurty (2 s osvětlením), plážový volejbal, stolní tenis, mini fotbal, aerobic, taneční hodiny, billiard či trampolínu. K relaxaci slouží přepychové Serenity spa centrum s širokou nabídkou masáží, meditační a relaxační místností, tureckými lázněmi Hammam, vnitřním bazénem, párou a saunou. Na pláži je možnost věnovat se motorizovaným i nemotorizovaným vodním sportům.

UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ

V hlavní budově se nachází 254 standardních pokojů o velikosti 39m², které jsou vybaveny klimatizací, koupelnou, WC, vysoušečem vlasů, telefonem, satelitní TV, minibarem, trezorem a terasou nebo balkonem. Náročnější hosté mohou volit ubytování v luxusních vilách či apartmá, které jsou vhodné i pro ubytování větších rodin s dětmi.

Termíny a ceny

Letecká přeprava: Praha –  Antalya -  Praha: letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2019 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S., DRŽITEL CERTIFIKÁTU ISO 9001:2000