POLOHA

Resort leží přímo na břehu Atlantiku v jižní části ostrova asi 5km od Playa de las Américas, v luxusní zóně oblíbeného turistického městečka Costa Adeje. Cesta z letiště Tenerife Sur trvá pouhých 20 minut. Menší obchody a restaurace jsou v bezprostřední blízkosti hotelu.
Hotelový resort vhodný pro nejnáročnější klienty je členem Leading Hotels of the World.
  • 24kmletiště Tenerife Sur
  • 3kmCosta Adeje centrum
  • 4kmAqualand Costa Adeje
  • 600mDel Duque obchodní centrum

POPIS HOTELU

Hotel je postaven jako luxusní zámeček ve starém kanárském stylu. Tvoří ho celkem 20 budov. Komplex nabízí 10 restaurací a barů, saunu, masáže, společenskou místnost, internetovou kavárnu, místnost s hracími automaty, nákupní středisko, centrum zdraví a krásy, kadeřnictví, posilovnu, squash, 2 tenisové kurty, minigolf, volejbalové hřiště, velkou zahradu se 6 bazény (4 s mořskou vodou), 2 dětské bazény a sluneční terasu s lehátky a slunečníky. Pláž se světlým pískem je v bezprostřední blízkosti hotelu navazující na rozlehlou zahradu.

UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ

Ve 20 budovách je pro hotelové hosty připraveno 311 pokojů, 46 apartmá a v zahradě 40 vilek. Standardní dvoulůžkový klimatizovaný pokoj zařízený v secesním stylu je vybaven telefonem, satelitní TV, WiFi, minibarem, rychlovarnou konvicí, trezorem (k pronájmu), mramorovou plně vybavenou koupelnou s toaletou a vysoušečem vlasů. Každý pokoj má balkon nebo terasu. Snídaně a večeře s možností výběru jsou nabízeny v některé z restaurací v objektu.

Termíny a ceny

Letecká přeprava: Praha – Tenerife- Praha: letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2020 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.