POLOHA

Luxusní hotel se nachází v klidnějším prostředí, stranou od velkých rušných letovisek. Transfer z letiště trvá pouhých 20 minut. V bezprostřední blízkosti hotelu je menší nákupní centrum Las Chucharas, další možnosti nákupů jsou na hlavní třídě Costa Teguise asi 7 minut od hotelu. Vyznavači golfu zajisté uvítají velice dobrou dostupnost 18 jamkového hřiště Teguise Golf Club.
Hotel akceptuje pouze klienty starší 15 let!
  • 16kmletiště Lanzarote
  • 5kmCosta Teguise Golf Club
  • 2kmCosta Teguise centrum

POPIS HOTELU

Hotel s mramorovou recepcí nabízí několik restaurací a barů, butiky, kadeřnictví, saunu a masáže, centrum zdraví a krásy, fitness centrum, 3 tenisové kurty s nočním osvětlením, sportovní víceúčelové hřiště, bowling, šipky, kulečník, minigolf, velkou zahradu s bazénem (v zimních měsících vyhřívaný) a sluneční terasou s lehátky a slunečníky. K posezení láká také Piano bar s živou hudbou. Hotel bezprostředně sousedí s pláží, která je spojnicí mezi plážemi se světlým pískem „Las Cucharas“ a „Los Charcos“. POZOR: hotel akceptuje pouze hosty starší 15 let (s výjimkou členů Club Meliá).

UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ

Plně vybavené klimatizované pokoje nabízí hostům satelitní TV, minibar, 2 telefony, trezor, koupelnu s vanou, vysoušeč vlasů a župany. Balkon nebo terasa je s výhledem do zahrady, na bazén nebo na moře. Na vyžádání je možné zajistit ubytování v privátních vilách, které jsou součástí hotelového komplexu. Stravování je možné objednat ve formě snídaně, bufetové polopenze či jako all inclusive.

Termíny a ceny

Praha – Lanzarote- Praha: letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.Fotogalerie

© 2021 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.