poloha

Legendární Grand Hotel, jeden z nejluxusnějších hotelů v Rakousku, leží v srdci Vídně přímo na známé Vídeňské Ringstrasse, v blízkosti Státní Opery a jedinečné ulice Kärntner.
Vyzkoušejte si luxus jednoho z hotelů náležejících do řetězce Leading Hotels of the World.
  • 20kmletiště Vídeň
  • 135kmBrno
  • 900mHofburg
  • 900mKatedrála sv. Štěpána

popis hotelu

Původní hotel byl v historické budově otevřen již v roce 1870. V roce 1894 zde král valčíků Johann Strauss slavil 50ti leté výročí, již v roce 1911 byly všechny pokoje vybaveny telefonem, roku 1994 byl po nákladné rekonstrukci znovu otevřen a v roce 2002 hotel koupila mezinárodní hotelová společnost JW Hotels & Resorts. Tento luxusní hotel pro jeho kombinaci vznešeného prostředí, nejlepšího servisu a gurmánské kuchyně vyhledávají zahraniční delegace, umělci i mezinárodní celebrity. Mezi návštěvníky patřil například Dalajlama, Paul McCartney, U2, Placido Domingo či Cindy Crawford. Tento špičkový hotel svým komfortem uspokojí i nejnáročnější klientelu. V hotelu se nachází také kongresové sály, 4 restaurace a 2 bary. Lákadlem je tradiční Japonská restaurace Unkai a restaurace Le Ciel – obě zíkaly mnoho ocenění. Restaurace Le Ciel leží v 7. patře, odkud je krásný výhled na Vídeň, v létě si hosté mohou vychutnat speciality vídeňské i francouzské kuchyně na příjemné terase. Restaurace Rosengarten umístěná v lobby je místem, se stala populární mezi návštěvníky hotelu i Vídeňany. Fitness centrum a business centrum jsou otevřena 24 hodin denně. Grand Hotel je jediný hotel s přímým vstupem do podzemních garáží a luxusních obchodů nákupní galerie Ringstrasse.

ubytování

V hotelu se nachází 205 luxusních pokojů různých kategorií. Všechny pokoje jsou klimatizované a mají koupelnu s toaletou, mini bar, bezpečnostní trezor, TV, radio s budíkem. WiFi internetové připojení je k dispozici zdarma v každém pokoji. Některé pokoje jsou bezbariérové.

Termíny a ceny


Fotogalerie

© 2021 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.