Poloha

Vysoké hory, řeky, neodmyslitené vulkány, příjemné osvěžení a plavání v moři, kilometry dlouhé pláže omývané Tyrhénským, Jónským i Středozemním mořem, antické či středověké památky, bohatá historie a v neposlední řadě vyhlášená italská kuchyně… to vše a nejen to Vám  nabízí nesmírně rozmanitý ostrov - SICÍLIE
Lanovkou přímo do historického centra Taormina.
  • 64km letiště
  • 0m pláž
  • 4,9km Taormina

Popis hotelu

Luxusní hotel, jenž leží v srdci překrásné zátoky Sirén ( Baia delle Sirene) jen pár kroků od lanovky, která vede přímo do historického centra Taorminy, doporučujeme všem klientům, co touží po kvalitních službách, špičkové gurmánské kuchyni, či křišťálově čistém moři. Nezapomenutelným zážitkem pro Vás jistě bude pohled na mořský záliv a okolí Taorminy, který se Vám naskytne z velké hotelové terasy ke slunění s bazénem a lehátky nebo z elegantní restaurace, kde Vám profesionální číšníci budou servírovat nejen mezinárodní kuchyni ale i místní sicilské speciality. Relax, odpočinek či různé zkrášlovací kúry si můžete během své dovolené vychutnat ve wellness a beauty centru Hyd´or, kde na Vás čeká nepřeberné množství masáží, kosmetiky aj. Vstup do moře, které je přímo u hotelu je po schůdkách z hotelové terasy nebo ze zahrady kolem. Vzhledem ke kamenitému mořskému dnu doporučujeme boty do vody.

Ubytování a stravování

Soukromí si užijete v elegantně zařízených pokojích s mramorovou koupelnou, dřevěnou podlahou a především panoramatickou terasou s nádherným výhledem. Ubytování je zajištěno se snídaní s možností dokoupení polopenze.

Termíny a ceny


Fotogalerie

© 2019 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S., DRŽITEL CERTIFIKÁTU ISO 9001:2000