Poloha

Lago di Garda je největším italským jezerem ledovcového typu. Klima okolo jezera je středomořské, a proto je ideální zejména pro letní dovolenou. Daří se zde také mnoha druhům plodin. Na severu je především vinná réva, na jihu zase citrusy a olivy. Díky větrům vanoucím v okolí jezera dává Lago di Garda svým návštěvníkům iluzi pobytu u moře. Také díky mnoha proudům a vlnám je tato destinace velmi vyhledávaná všemi milovníky vodních sportů. Okolí je vhodné taktéž pro turistiku či cyklistiku, in-line bruslení, horolezectví, jízdu na koni, tenis a golf a další druhy sportů, včetně těch plážových.
Hotel s nádherným výhledem na Lago di Garda
  • 803km Praha
  • 87km Verona
  • 16,8km Garda Golf Country Club

Popis hotelu

Grand Hotel Fasano – Villa Principe, jehož rekonstrukce byla dokončena v létě 2008, se nachází v nádherných klidných zahradách přímo u rozlehlého jezera Lago di Garca v Itálii. Hotel nabízí několik restaurací, jak hlavní restauraci, kde se nabízí domácí speciality, tak i nová restaurace La Larsena, která byla umístěna přímo u jezera či Beach Club, Lounge a Sushi bar. Hotelové vybavení zahrnuje vyhřívaný bazén, tenisový kurt, nové Wellness Aqua Spa či různé vybavení pro vodní sporty.

Ubytování a stravování

Všechny hotelové pokoje jsou vybaveny elegantním nábytkem se sofistikovaným vkusem pro detail s výhledem na jezero, s terasou či balkonem, internetem, LCD TV se satelitem, klimatizací a dalšími drobnostmi, které 5-ti hvězdičkový hotel může nabídnout svým hostům. Ubytování je zajištěno se snídaní s možností doobjednání polopenze.

Termíny a ceny


Fotogalerie

© 2021 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.