Poloha

Gardone Riviera patří mezi nejmódnější letoviska u jezera Lago di Garda, které si stále zachovalo svůj vznešený ráz. Z elegantní promenády, kde si posedíte u výborné kávy nebo nějaké italské speciality, se budete moci kochat výhledem na tyrkysové jezero. Gardone Riviera se pyšní nejexotičtější botanickou zahradou u jezera a vilou Vittoriale degli Italiani ve stylu art deco.
Vychutnejte si nádherné výhledy na jezero.
  • 806km Praha
  • 84,5km Verona

Popis hotelu

Grand Hotel Gardone byl vybudován roku 1884 jako první hotel na Lago di Garda, nyní je hotel symbolem elegance a stylu tehdejší doby. Výhled na jezero je skutečně magický, promenáda kolem hotelu je stejně úžasná ve dne i v noci. Kuchyně hotelu je široko daleko vyhlášená, gurmánské zážitky si můžete vychutnat i na verandě u jezera při svíčkách. Po večeři je možné navštívit elegantní piano bar. Hotel nabízí restauraci s terasou s výhledem na jezero a také několik barů. V této restauraci se mohou podávat také večeře. Hotel umožňuje kotvit s motorovým člunem v přístavu nedaleko hotelu. Hotel také navštívilo mnoho světoznámých osobností. Součástí hotelu je vyhřívaný bazén, vířivka, sauna a parní lázeň. Hotel je vhodný také pro pořádání různých konferencí a fiiremních setkání, disponuje konferenční místností s moderním zázemím. Patnáctiminutovou chůzí dojdete ke komplexu muzeí.

Ubytování a stravování

Hotel má 167 pokojů a Junior Suite s balkónem, které nabízejí pohodlí a krásný výhled na jezero. Ubytování je zajištěno se snídaní s možností doobjednání si polopenzi.

Termíny a ceny


Fotogalerie

© 2020 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.