POLOHA

Hotel se pyšní nádhernou polohou přímo na břehu Štrbského Plesa ve výšce 1 351 metrů n.m. s výhledem na panorama tatranských štítů. Je dobře dostupný autem nebo vlakem, letecké spojení je možné z Bratislavy na letiště Poprad - Tatry.
Vychutnejte si pohled na horská jezera a vrcholky Vysokých Tater z exkluzivního hotelu proslulého vynikajícími službami.
  • 300mcentrum Štrbské Pleso
  • 540kmPraha
  • 24kmletiště Poprad-Tatry
  • 50kmAquapark Tatralandia

POPIS HOTELU

Díky historickému propojení tří budov, které tvoří komplex Grand Hotelu Kempinski, si můžete najít své oblíbené místo k relaxaci z kolekce 98 pokojů a apartmánů. Objevte kouzlo odpočinku na balkóně s výhledem do údolí nebo se nechte inspirovat krásou velehor a magického Štrbského Plesa. Prvotřídní kuchyně restaurace Grand nabízí mezinárodní i typické slovenské speciality a zajisté uspokojí i náročného gurmána. Hosté mohou trávit příjemné chvíle i v některém z hotelových barů nebo si vychutnat sklenku jedinečného vína z exkluzivní nabídky hotelu. Načerpat energii můžete v příjemných prostorách hotelového wellness centra, kde Vám na ploše 1300 m2 bude umožněno relaxovat v bazénu, vířivce, několika typech saun, nechat se hýčkat masáží nebo využít fitness centrum. Součástí hotelu je rovněž plně vybavené business centrum a konferenční místnosti.

UBYTOVÁNÍ

Hotel nabízí ubytování v několika typech luxusně zařízených pokojů a apartmánů, které jsou vybaveny LCD televizorem, minibarem, trezorem, mobilním telefonem pro použití v prostorách hotelu, v koupelně s vyhřívanou podlahou jsou k dispozici rovněž župany. Některé pokoje mají balkóny. Samozřejmostí je možnost WIFI připojení.

Termíny a ceny


Fotogalerie

© 2020 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.