Poloha

Lago Di Garda je největším italským jezerem, které se nachází na severu Itálie. Je známé svým unikátním klimatem a najdete zde subtropické rostliny, palmy či citrusovníky. Voda zde je nádherně průzračná s azurovou barvou. U větších městeček se táhnou dlouhé promenády a najdete zde mnoho typů pláží. Najdete zde i zábavné parky, kde si na své přijdou i děti. Kromě koupání je Lago di Garda stvořena pro sportovní vyžití. Riva del Garda je centrem oblasti Trentino, v centru tohoto městečka se nachází spousta historických památek.
Hotel je obklopen upravenými zahradami, ideální k relaxaci.
  • 764km Praha
  • 85km Verona

Popis hotelu

Secesní Grand Hotel Liberty se nachází v samém srdci města Riva del Garda. Budova hotelu pochází z počátku 20. století. K jezeru na pláž se dostanete za 5 minut. Přístaviště člunů se nachází 10 minut od hotelu, ze kterého můžete vyrazit na výlet po jezeře. V blízkosti hotelu se nachází Věž Apponale a Muzeum Riva del Garda Museum Civico. Součástí hotelového komplexu je také vnitřní krytý bazén, venkovní bazén se sezónním provozem, fitness centrum, vířivka a parní sauna.

Ubytování a stravování

Všechny pokoje mají klimatizaci, minibar a TV. Pokoje v hotelu jsou prostorné a klasicky zařízené. Můžete si vybrat z několika typů ubytování: Standard Attic, Standard, Superior a Suite. Hotel také disponuje konferenční místností. Ubytování je zajištěno se snídaní.

Termíny a ceny


Fotogalerie

© 2021 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.