Poloha

Taormina – jedno z nejznámějších a nejnavštěvovanějších městeček na Sicílii se tyčí na svahu ve výšce cca 200 metrů nad mořem na východním břehu ostrova. Taormina Mare patří k nejprestižnějším lokalitám v rámci celé Itálie a je s historickým městečkem spojena lanovkou. Podmaňující atmosféru městečka dotváří neopakovatelný výhled na nedalekou Etnu, dále nesčetná malebná zákoutí, romantické uličky plné obchůdků a restaurací.
Lanovkou přímo do historického centra Taormina.
  • 64km letiště
  • 0m pláž
  • 5,2km centrum Taormina

Popis hotelu

Luxusní hotel byl postavený mezi dvěma útesy v jednom z nejkrásnějších zálivů ve Středomoří, podle kterého získal své jméno „Mazzaro“. Do centra historické Taorminy vede lanovka, která je vzdálená cca 250 m od hotelu. Díky své poloze nabízí jedinečné soukromí. Sousedí se svým sesterským hotelem Atlantis Bay (přes útes). K vybavení hotelu patří hala s recepcí (se směnárnou a možností pronájmu trezoru), koktejlový bar, piano bar, hotelová restaurace s venkovní terasou přímo u moře, venkovní bazén, parkoviště a garáže (za poplatek) a wi-fi připojení k internetu (veřejné prostory), fitness a nově vybudované wellness centrum Hyd’ór v hotelu Atlantis Bay. Vlastní písčitooblázková pláž se sluneční terasou, s lehátky a slunečníky, barem a bazénem se nachází přímo před hotelem. Z vodních sportů hotel nabízí windsurfing, vodní lyžování a potápění. Na své si přijdou i milovníci golfu, neboť golfové hřiště je vzdáleno od hotelu cca 30 km.

Ubytování a stravování

Luxusní a elegantně zařízené klimatizované dvoulůžkové pokoje mají vlastní sociální zařízení (WC, sprcha/vana, fén), wi-fi připojení k internetu, minibar, TV-SAT, telefon a balkon s výhledem na moře. Hotelové suity mají terasu a obývací část s gaučem (některé výhled na moře). Na vyžádání suity s privátním bazén! Ubytování je zajištěno se snídaní s možností dokoupení polopenze.

Fotogalerie

© 2019 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S., DRŽITEL CERTIFIKÁTU ISO 9001:2000