POLOHA

Grand hotel Santa Lucia se nachazí v přístavu Santa Lucia jen pár metrů od Castel dell’Ovo krásné Neapoli. Neapol je město jedinečných krás, kde ještě i dnes můžete pocítit a pozorovat něco ze starověké a středověké podoby světa. Je to skvělé místo pro milovníky nejen architektury, umění, historie a kultury, ale její krásná poloha u moře a její jedinečná atmosféra ji předurčuje k romantickým procházkám, objevování jedinečností, které vidí každý návštěvník jen sám pro sebe. Město leží v nádherném Neapolském zálivu, kde naleznete další atraktivní místa, jakou jsou tři slavné ostrovy Procida, Ischias a Capri, všechny v dosahu trajektem.
Vidět Neapol a zemřít…
  • 15,5km letiště
  • 0km centrum
  • 250Castel dell’Ovo

popis hotelu

Jeden z klasických hotelů, který byl otevřen již v roce 1900 nabízí překrásné výhledy na neapolský záliv a sopečný vulkán Vesuv. V hotelu se nachází restaurace a bar/salon. Santa Lucia dále nabízí bezplatné noviny v recepci, fitness, parkování, prádelnu, přístup k internetu a zdravotnickou službu. Pro zpříjemnění pobytu si můžete zaplachtit, či si užít jízdu na motorových člunech, windsurfing nebo si zahrát tenis.

ubytování a stravování

Pokoje v tradičním Art deco stylu s balkonem jsou vybaveny klimatizací, koupelnou, vysoušečem vlasů, připojením k internetu Wireless (za poplatek), satelitní/kabelovou televizí, telefonem, minibarem a bezpečnostní schránkou.

Termíny a ceny


Fotogalerie

© 2021 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.