POLOHA

Hotel se nachází přímo na břehu jezera Bled s panoramatickým výhledem na ostrov, středověký hrad a okolní Julské Alpy. Přímo u hotelu začínají turistické trasy a cyklostezky. Pro milovníky golfu se přibližně 3,5 km od hotelu nachází nejstarší slovinský golfový klub - Golf and Country Club Bled s 9-ti a 18-ti jamkovými golfovými hřišti.
Hotel je členem "Small Luxury Hotels of the World" - toto označení smí užívat jako jediný slovinský hotel.
  • 620kmPraha
  • 2kmBled
  • 3,4kmGolf and Country Club Bled
  • 10kmTriglav národní park

POPIS HOTELU

Grand Hotel Toplice je jedním z nejstarších hotelů na Bledu a současně také jediným pětihvězdičkovým hotelem. I po rekonstrukci v letech 2002 a 2003 si stále zachoval unikátní styl třicátých let. Hostům nabízí vynikající místní i mezinárodní kuchyni doplněnou skvělými slovinskými víny. Dalším lákadlem Grand Hotelu jsou termální bazény, sauny, masáže a wellness služby, vybaven je též několika konferenčními místnostmi.

UBYTOVÁNÍ

Každý z 87 hotelových pokojů a apartmánů má vlastní charakter. Pokoje a 33 luxusních apartmánů jsou vybaveny stylovým starožitným nábytkem, trezorem, minibarem, balkonem a koupelnou s vanou nebo sprchou. Některé pokoje mají překrásný výhled na jezero. V nabídce jsou i pokoje upravené pro pobyt hendikepovaných osob.

Termíny a ceny

Minimální délka pobytu jsou 3 noci.


Fotogalerie

© 2021 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.