Poloha

Attika - poloostrovní výběžek a správní oblast jihovýchodního Řecka, je sídlem hlavního města země a jedné z nejvýznamnějších evropských metropolí vůbec, starobylých Athén. Najdeme zde také přístav Pireus, mýtické Théby nebo město Marathon, které poskytlo inspiraci názvu známého vytrvalostního závodu. Attika je jakýmsi kompromisem mezi relaxací na pláži v záři slunce a návštěvou historických památek, které sahají až k počátkům moderní civilizace.
Vydejte se na magický poloostrov Attika.
  • 40kmcentrum Athén
  • 22kmletiště Athény
  • 24kmGlyfada Golf Club

Popis hotelu

Hotel, kde pohostinnost je svým způsobem "umění" - to je Grand Resort Lagonissi. Tento luxusní resort se rozprostírá na ploše 72 akrů, na legendárním poloostrově uprostřed Egejského moře a je členem sítě "The Leading Hotels of the World". Centrum Athén je vzdáleno pouze 40 km a mezinárodní letiště cca 22 km. Letovisko Glyfada s 18-ti jamkovým golfovým hřištěm, mnoha obchody, restauracemi a bary se nachází přibližně 30 min.jízdy od resortu. Hotel nabízí kombinaci přírodní krásy se všemi výhodami moderního životního stylu. V areálu je k dispozici 10 restaurací, 3 bary, venkovní vyhřívaný bazén, knihovna, 2 tenisové kurty, fitness a konferenční místnosti. Basketbal, volejbal a vodní sporty na pláži. Relaxovat můžete v hotelových lázních ThalaSpa Chenot, které nabízí kompletní řadu služeb v péči o tělo.

Ubytování a stravování

Celý komplex je rozdělen do několika částí (clubů). "Comfort club" - ubytování v hotelové budově s překrásným výhledem na záliv - 78 luxusních pokojů, 9 deluxe residence apartmá, 6 vista apartmá a 12 superior pokojů se sdíleným vyhřívaným bazénem. Ostatní cluby nabízí ubytování v luxusních bungalovech, apartmá a jedinečných vilkách, situovaných v blízkosti pláže. Resort provozuje 10 restaurací, kde se podávají speciality mezinárodní a řecké kuchyně. Ubytování je zajišťováno se snídaní a za příplatek je možné si doobjednat polopenzi.

Termíny a ceny

Letecká přeprava: Praha – Athény- Praha: letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2021 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.