POLOHA

Krásný hotel situovaný v bývalém exilovém sídle italských králů leží na pobřeží Atlantského oceánu zhruba 1km od centra letoviska Cascais. V blízkosti se nacházejí další turisticky zajímavé cíle jako známé Casino Estoril či město Sintra, které je na seznamu světového dědictví UNESCO. Nejbližší veřejná pláž se nachází cca 10 minut chůze od hotelu. Pestrobarevné městečko Cascais si ze všech okolních měst nejlépe zachovalo svou rybářskou tradici. Svědčí o ní desítky loděk různých barev, které se nerušeně houpají v otevřené zátoce, rybí trh, který se koná každou středu. Dnes je to rušné kosmopolitní letovisko s módními obchody na pěší zóně. Za shlédnutí stojí Boca do Inferno – 20m vysoký skalnatý útes s vymletými tvary, kde mořská voda padá do jednoho z otvorů. Cascais je s Lisabonem spojeno příměstským vlakem, který jezdí cca každou půlhodinu.
Pouhých 16km od nejzápadnějšího bodu kontinentální Evropy - Cabo da Roca
  • 33km letiště Letiště
  • 1,2km centrum Cascais
  • 1,5km pláž
  • 16km Cabo da Roca

POPIS HOTELU

K vybavení hotelu patří 2 venkovní bazény se sladkou vodou, 3 restaurace, kde jsou originálně připravována jídla portugalské a středomořské kuchyně, bar, dětský klub, konferenční místnosti, butik, kadeřnický salon. Relaxovat můžete v lázeňském centru Real SPA Marine, které má rozlohu 1000m². K vybavení tohoto centra patří posilovna, bazén, hamman, sauna,vířivka, různé druhy sprch a masážních místností. V blízkosti hotelu se nachází golfové hřiště, tenisové kurty, možnost windsurfingu, pronájmu kol či plachetnic.

UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ

Ubytování hotel poskytuje v několika kategoriích pokojů od deluxe pokojů až po suite či duplex suite, které jsou umístěné ve Ville D’Este, což je separátní část hotelu. Všechny pokoje jsou plně vybaveny a klimatizovány. Ubytování je zajištěno se snídaní s možností dokoupení polopenze.

Termíny a ceny

Letecká přeprava: Praha - Lisabon - Praha.
Letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2021 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.