poloha

Nachází v blízkosti vesničky Gouves v krásném zálivu se zlatou písečnou pláží. Gouves je poklidné, rozvíjející se rozlehlé turistické středisko, které je situováno na severním pobřeží ostrova cca 22 km východně od Heraklionu. Jsou zde menší pláže pokryté pískem nebo oblázky. V centru střediska se nacházejí restaurace, kavárny, bary a obchůdky se suvenýry. Spojení s ostatními letovisky a Heraklionem je zajištěno veřejnou dopravou. Transfer z letiště trvá cca 30 min.
Pro příznivce golfu má hotel speciální smlouvu s 18-ti jamkovým golfovým hřištěm „Crete Golf Club“, které se nachází cca 10 km od hotelu.
  • 17km letiště Heraklion
  • 10kmgolfové hřiště The Crete Golf Club
  • 19kmcentrum Heraklionu

popis hotelu

Dominantu hotelu tvoří bazén ve tvaru laguny lemovaný palmami, dále je klientům k dispozici velký hlavní bazén s mořskou vodou, dětský bazén a miniclub, několik restaurací včetně a la carte restaurací, bary, luxusní butiky. Hotel se pyšní lázeňským centrem „Elixir Spa“, jehož součástí je kromě vnitřního bazénu, sauny, posilovny, kosmetického salonu, různých druhů masáží také indická terapie Ayurveda (jediné centrum tohoto druhu na Krétě). Ke sportovnímu vyžití slouží tři tenisové kurty, hřiště na plážový volejbal, basketbal, mini fotbal. Na pláži škola vodních sportů (plachtění, kánoe, šlapadla).

ubytování a stravování

Ubytování hotel poskytuje v luxusních pokojích umístěných v bungalovech, dále pak v apartmánech s privátním bazénem nebo vilách a residencích též s privátními bazény. K dispozici jsou též rodinné pokoje s oddělenými ložnicemi. K základnímu vybavení patří LCD televizor, CD/DVD přehrávač, WiFi připojení k internetu, minibar, luxusně vybavená koupelna, telefon. Hosté ubytování ve VIP vilách mají rezervovanou vlastní část pláže s lehátky a paravany. Stravování v hotelu je zajištěno se snídaní.

Termíny a ceny


Fotogalerie

© 2019 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S., DRŽITEL CERTIFIKÁTU ISO 9001:2000