POLOHA

Grecotel Club Marine Palace hotel se nachází na severním pobřeží Kréty mezi městy Rethymno a Heraklion u tradiční řecké vesničky Panormo s mnoha obchůdky, tavernami a kavárnami. Transfer z letiště do hotelu trvá přibližně hodinu.
Pobyt v hotelu doporučujeme rodinám s dětmi, které zde naleznou mnoho možností k zábavě.
  • 61kmletiště Heraklion
  • 700mPanormo centrum
  • 60kmKnosos

POPIS HOTELU

Hotelový resort je komplexem nízkopodlažních domků vystavěných ve stylu krétské vesnice a zasazených do rozlehlé zahrady se subtropickou vegetací s bazény a skluzavkou, přímo u široké písečné pláže s lehátky a slunečníky. Součástí hotelového areálu jsou 2 sladkovodní bazény, 1 bazén s mořskou vodou, aqua park se skluzavkami, Elixír Thalasso Spa centrum s vyhřívaným bazénem, jacuzzi, saunou, parní lázní a fitness centrem. Hotel je pravým rájem pro děti – k dispozici jim je dětský klub, minizoo, bazén se skluzavkami a fontánou i dětské hřiště. Pro děti do 3 let nabízí hotel nejen dětské postýlky a židličky, ale i kočárky, chodítka, ohřívače na lahve a další. Lehátka, plážové osušky a slunečníky na pláži i u bazénu jsou k využití zdarma. Pro sportovní vyžití jsou v hotelu tenisové kurty, hřiště pro plážový volejbal, vodní pólo, hosté se mohou účastnit denních i večerních animačních programů. Na pláži je možné vybírat z široké nabídky vodních sportů (motorizované vodní sporty jsou za poplatek).

UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ

Ubytování je zajištěno v klimatizovaných pokojích s možností přistýlky, koupelnou, satelitní televizí, telefonem, lednicí, trezorem a balkonem nebo terasou. K dispozici jsou i rodinné pokoje s oddělenou ložnicí pro děti, bungalovy a suity s verandou a výhledem na moře. Stravování je zajištěno formou bohatého all inclusive v hlavní restauraci formou bufetu s večerními ukázkami vaření, řecké a la carte taverně Agreco a barech.

Termíny a ceny


Fotogalerie

© 2019 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S., DRŽITEL CERTIFIKÁTU ISO 9001:2000