poloha

Přibližně 10 kilometrů od města Korfu a 40 minut od letiště poblíž středisek Dassia a Gouvia se nachází poloostrov Kommeno s krásným výhledem na řeckou a albánskou pevninu. Na poloostrově převažují luxusní hotely a soukromé vily, oblast je velice klidná. Grecotel Corfu Imperiál se nachází přibližně 12 kilometrů od hlavního města Korfu na poloostrově Komeno v olivové zahradě v blízkosti letoviska Dassia se 3 soukromými zátokami s písčitou pláží.
Cofru Golf Club je vzdálen pouhých 14 kilometrů.
  • 16km letiště
  • 16km centrum
  • 0m pláž

Popis hotelu

Hotel nabízí stravování v několika hotelových restauracích, například v a ala carte restauraci Aristos, která byla pojmenována po řeckém rejdaři Aristotelovi Onassisovi, jehož soukromý ostrov Scorpios leží nedaleko. Hotelovou aktivitu zahrnuje vnitřní a venkovní bazén s bezplatnými lehátky a slunečníky (i na pláži), tenisové kurty, fitness centrum, stolní tenis, půjčovna kol a provozování vodních sportů na pláži mezi které patří windsurfing, potápění a vodní lyžování. Elixir Beauty Spa nabízí služby lázeňského centra se saunou a kosmetický salon.

Ubytování a stravování

Hotelové ubytování je rozděleno na hotelové pokoje, bungalovy, mezonety, suite a luxusní vily. Klimatizované pokoje jsou vybaveny balkónem nebo terasou, mramorovou koupelnou s příslušenstvím, telefonem, rádiem, minibarem a trezorem. Ubytování je zajištěno se snídaní.

Termíny a ceny

Transfer z letiště do hotelu a zpět: na vyžádání
Letecká přeprava: Praha – Kerkyra -  Praha: letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2020 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.