Poloha

Hotelový komplex se nachází v blízkosti tradiční rybářské vesničky Kyllini přímo u dvoukilometrové písčité pláže na Peloponésu, přibližně 53kilometrů od letiště Araxos a 280 kilometrů od Athén. Hotel je součástí komplexu Olympia Riviera Resort, jež tvoří 4 hotely Olympia Oasis a Illia Palms, Mandola Rosa a Olympia Riviera Thalasso. Poloostrov Peloponés, který se nachází v jižní části Řecka, je spojen s pevninou pouze jedním pásem pevniny, který odděluje umělý Korintský kanál. Jeho povrch tvoří převážně pohoří, z nichž nejvyšším je pohoří Taygetos s nejvyšší horou Agios Ilias. Pláže na pobřeží jsou převážně písčité, místy s oblázky a kamínky. Mezi nejznámější památky patří Korint, kde se nacházejí zbytky starobylého antického města a Apollónova chrámu, dále pak Mykény nebo Olympie, místo, kde vznikly olympijské hry.
Malý ráj na zemi.
  • 53km letiště Araxos
  • 54km centrum Patras
  • 0m pláž

popis hotelu

Pro rodinné dovolené je nejvhodnější hotel Olympia Oasis, který nabízí možnost stravování all inclusive. Hostům je k dispozici hlavní restaurace, asijská a la carte restaurace, lobby bar, bar u bazénu, taverna na pláži, obchod se suvenýry, dětský klub a velké lázeňské centrum Elixir Thalassotherapy Center. K zábavě a sportovnímu vyžití patří velký bazén, bazén se skluzavkami, bazén s mořskou vodou, dětský bazén a krytý bazén, dále tenisová hřiště, basketball, stolní tenis, tělocvična, plážový volejbal, jízda na koních a vodní sporty na pláži. Pro rodiny s dětmi jsou připraveny animační programy 6× týdně, kreativní programy 2× týdně a večerní animace 3× týdně.

Ubytování a stravování

Ubytování je rozděleno na hotelové pokoje, bungalovy v zahradě a plážové vily. Stravování je zajištěno formou All Inlcusive.

Termíny a ceny

Letecká přeprava: Praha - Araxos (Patras) - Praha.
Letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2021 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.