POLOHA

Hotel v andaluském stylu leží přímo u písečné pláže, přibližně 12 km od historického centra Marbelly, uprostřed golfového hřiště a skládá se z několika budov. Letiště v Malaze je vzdálené přibližně 60 km. V nedalekém Puerto Banús naleznete luxusní jachetní přístav a rušnou promenádu.
Fantastický hotel je ideálním místem pro příznivce golfu.
  • 60kmletiště Malaga
  • 0mpláž
  • 16kmMarbella centrum

POPIS HOTELU

Komfortní hotel s golfovou atmosférou nabízí luxusní vybavení, mezi které patří 2 venkovní bazény, terasa s lehátky a slunečníky, obchod se suvenýry, mini klub a počítačový koutek. Hotelové lázně disponují širokou paletou léčebných a masážních procedur (turecké lázně, vnitřní bazén, jacuzzi, sauna, relaxační zóna a fitness). Hotel je obklopen dvěma golfovými hřišti (jedno 18-jamkové a druhé 9-jamkové) a v blízkosti se nachází ještě i další hřiště. Písečná pláž leží přímo před hotelem.

UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ

Hoteloví hosté mohou vybírat z množství různých typů pokojů (standardní a superior pokoje, Guadalmina apartmá, junior apartmá a prezidentská apartmá) – všechny pokoje a apartmá mají terasu nebo balkón. Stravování zajišťují 2 restaurace (místní a středomořská kuchyně) a několik barů.

Termíny a ceny

Letecká přeprava: Praha - Malaga - Praha.
Letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2020 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.