POLOHA

Komplex postavený v typickém andaluském stylu leží na okraji střediska Estepona, 1,5 km od přístavu a 83 km od letiště v Malaze. Centrum Estepony je vzdáleno přibližně 2,5 km. Hotelová architektura perfektně zapadá do okolní klidné přírody. V blízkosti hotelu se nachází více než 10 golfových hřišť, kde mají hosté k dispozici speciální green fee.
Hotel umožňuje doobjednat stravování all inclusive.
  • 83kmletiště Malaga
  • 5,2kmEstepona Golf
  • 2,5kmEstepona centrum

POPIS HOTELU

Komfortní pokoje, terasy s výhledem na moře a elegantní design z hotelu činí ideální základnu pro návštěvu pobřeží Costa del Sol. Písčitá pláž s oblázky se nachází přímo u hotelu. Součástí resortu je prostorná terasa s panoramatickým výhledem na moře, dva bazény pro dospělé a jeden pro děti, dětský klub Daisy pro děti od 4 do 12 let. K relaxaci slouží hotelové lázně „Despacio Spa Centre”, ve kterých můžete zapomenout na starosti všedních dní (lázeňské a zkrášlovací procedury, pára, turecké lázně, masáže, vnitřní bazén, jacuzzi a kadeřník) – vstup od 16 let. Sportovní vyžití – fitness, stolní tenis, aqua aerobik, tai-chi, šipky a petanque. V hotelu je možné uspořádat svatební obřad.

UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ

Hotel nabízí ubytování v několika typech pokojů (standardní a rodinné pokoje, privilege pokoje a junior apartmá). K vybavení hotelu patří bufetová restaurac a dva bary (bar u bazénu, lobby bar).

Termíny a ceny

Letecká přeprava: Praha - Malaga - Praha.
Letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2021 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.