POLOHA

Luxusní resort se rozkládá na severozápadním pobřeží Jamajky na ploše 400 akrů u břehů Karibského moře, přímo u bělostné tříkilometrové pláže. Transfer z letiště vzdáleného přibližně 10km od hotelu trvá přibližně 20 minut. Hlavní město Kingston je z hotelu vzdálené přibližně 160km. V dobré dostupnosti se nachází centrum Montego Bay s přístavem, restauracemi, bary a mnoha nákupními možnostmi.
Jeden z nejlepších resortů na ostrově vhodný pro romantickou dovolenou, sportovní nadšence i pobyt rodin s dětmi.
  • 10kmletiště Montego Bay
  • 12kmMontego Bay centrum
  • 1kmHalf Moon Golf Course

POPIS HOTELU

Hotel je vyhlášený vynikajícími službami a skvělým vybavením. Pro milovníky nakupování hotel disponuje nákupní vesničkou, kde naleznete obchody známých světových značek, děti si pak mohou užít pobyt v dětském světě, kde je pro ně připraveno mnoho atrakcí a aktivit. Celkem se zde nachází 54 bazénů, z nichž jeden je olympijských rozměrů. Rozsáhlé lázeňské centrum poskytuje služby na špičkové úrovni, sportovně založení hosté hotelu pak ocení 13 tenisových kurtů, hřiště na minigolf, posilovnu, volejbalové hřiště, squash a mnoho dalšího. Bezesporu největším lákadlem je jedinečná možnost si zaplavat s delfíny přímo v hotelové laguně či projížďka na koních včetně plavení se s nimi. Pro milovníky golfu má hotel vlastní 18-ti jamkové golfové hřiště na špičkové úrovni.

UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ

Pro ubytování hostů je v hotelu na výběr několik kategorií ubytování od klasických pokojů v hotelové budově, přes suity až po privátní vily s vlastním bazénem a služebnictvem. Stravovat se můžete v některé ze šesti restaurací, Váš pobyt si pak můžete zpříjemnit v některém ze sedmi barů.

Termíny a ceny


Fotogalerie

© 2021 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.