Poloha

Středisko Kardamena leží na jižním pobřeží ostrova Kos, cca 31km od hlavního města. Toto známé a oblíbené rekreační letovisko, patřící do souostroví Dodekanésos, je druhým největším na ostrově. Nachází se zde řada taveren, restaurací a obchůdků a je známé nejen jednou z nejdelších pláží na ostrově Kos, ale také rušným nočním životem.
Pro chvíle odpočinku a relaxaci hotel nabízí lázeňské centrum (sauna, vířivka, hammam, masáže).
  • 11km letiště
  • 31km centrum Kos
  • 0m pláž

Popis hotelu

Luxusní hotelový komplex je situován v jihovýchodní části ostrova, v mírném svahu, u dlouhé písečné pláže Helona. Město Kos je vzdáleno cca 31 km, letiště cca 11 km a letovisko Kardamena cca 4 km. Hotel nabízí krásné panoramatické výhledy na azurově modrou hladinu Egejského moře a zaručuje komfort a spokojenost i pro náročnou klientelu. Jedinečná je také architektura hotelu – množství vodních ploch, které tvoří různé bazény a laguny. Hotelovým hostům jsou k dispozici 2 restaurace (mezinárodní a řecká kuchyně) – cooking show, snack bar, venkovní bazény, vnitřní bazén, dětský bazén a dětské hřiště, concierge, obchod se suvenýry, kadeřník, salón krásy, fitness a lázeňské centrum. Sportovní vyžití – plážový volejbal, tenis, stolní tenis, plachtění a windsurfing.

Ubytování a stravování

Resort disponuje několika typy pokojů – superior a deluxe pokoje (některé se sdíleným bazénem), rodinné pokoje, 1-ložnicová apartmá s privátním bazénem a vilky s privátním bazénem. Ubytování je zajištěno s polopenzí.

Termíny a ceny

Letecká přeprava: Praha - Kos - Praha.
Letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2021 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.