Poloha

Pokud budete chtít volný čas mezi relaxací na pláži a golfem v tomto resortu na jižním pobřeží ostrova zpestřit výletem na zajímavé místo, nabízí se například 43km vzdálený Le Souffleur. Útes, který obklopuje Mauritius, se fakticky láme poblíž jihovýchodního pobřeží. Místo pláže nebo laguny zde však moře naráží na lávové skaliska a útesy a tvaruje množství zajímavých pobřežních útvarů a skulptur. Nejznámější z nich je Souffleur. V případě vhodných klimatických podmínek, vytriskuje otvor ve skále sloup vody, pokud se Vám nepoštěstí tento úkaz zaznamenat i tak se budete moci kochat pohledem na sílu mořské vody při středu s drsným pobřežím.
all inclusive resort
  • 41kmletiště
  • 0mpláž
  • 55kmPort Luis
  • 0mgolf

Popis hotelu

Velmi elegantní pětihvězdičkový hotel vystavený v africkém stylu, jehož architektura, interiéry ale především zdejší atmosféra Vás po prvních okamžicích pobytu okouzlí, ostatně tento resort je držitelem několika ocenění, například - “Best Luxury Golf Resort” za rok 2013.Golfisté jistě blízkost sousedního Heritage Golf Clubu s 18ti jamkovým hřištěm. Pokud budete chtít relaxaci na několika kilometrů dlouhé písečné pláži vystřídat za jiný druh odpočinku , můžete navštívit jedny z nejlepších lázní na ostrově - Seven Colours Spa – které na ploše přes 3.000m2 poskytují rozmanitou paletu procedur k regeneraci.

Ubytování a Stravování

Hotel disponuje 154 elegantními pokoj kategorie – deluxe s obytnou plochou 52m2, další kategorií je 5 jednotek s označením senior suite, které jsou téměř dvojnásobně větší (100m2) a mají navíc ještě dveřmi oddělený obývací pokoj, tato jednotka slouží k ubytování až 4 osob.Pro nejnáročnější slouží dvou-tříložnicová vila s privátním bazénem a celkovou obytnou plochou přes 300 m2.V hotelu lze zajistit stravování ve formě all inclusive.

Termíny a ceny

Transfer z letiště do hotelu a zpět: na vyžádání
Letecká přeprava: Praha – Mauricius-  Praha: letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2019 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S., DRŽITEL CERTIFIKÁTU ISO 9001:2000