Poloha

Ostrov Silhouette je vulkanického původu a je od ostatních ostrovů dost izolovaný a poskytuje tak nejvíce klidu. Jeho západní strana je chráněna útesem, vnitrozemí ostrova je porostlé hustou vegetací. Nejvyšší ze třech zdejších vrcholů je zalesněný Mount Dauban a dosahuje výšky 740 m. Flóra se zde skládá z kadidlovníků a santálových stromů. Nachází se zde dvě pláže Anse La Plasse, která je přístupná pouze pro návštěvníky hotelu Labriz a Anse Lascars, která je veřejná.
jeden ostrov = jeden resort
  • 45min lodíletiště Mahé
  • 15min helikoptérouletiště Mahé
  • 0mpláž

Popis hotelu

Resort se za rok 2014 pyšní cenou Secheylle´s Leading Resort. Celkem 111 ubytovacích jednotek vilového typu nabízí plnohodnotný komfort, vybere si každý dle svých potřeb od nejzákladnější King garden vily (88m2) přes Deluxe pool vily hillside nebo beachfront(185m2) s privátním bazénem (6x3m) až po Presidentskou vilu s plochou téměř 1.090m2. Hoteloví hosté se mohou těšit také na širokou nabídku vodních sportů a aktivit na souši jako jsou nemotorizované vodní sporty, fitness, lázně, tenis nebo výlety mimo resort - lodní výlety, potápění, šnorchlování, rybaření, expedice do hor s doprovodem místních přírodovědců,vynechat jistě nelze ani návštěvu želvích rezervací, kde můžete obdivovat jeden ze seychelských symbolů - želvu obrovskou.

Ubytování a Stravování

Moderně a komfortně zařízené jednotky jsou rozděleny do 5ti kategoriií, vily jsou vybaveny mini barem, telefonem, televizí, DVD, bezdrátovým internetem, trezorem, varnou konvicí, klimatizací, venkovní sprchou a vlastním sociálním zařízením včetně vysoušeče vlasů. Deluxe vily mají ještě navíc venkovní bazének a soukromý jídelní kout. Neobyčejně pestrá je nabídka pěti restaurací a barů. Stravovat se je možné v jedné z restaurací nabízející kreolskou, italskou, japonskou či mezinárodní kuchyni.

Termíny a ceny

Transfer z letiště do hotelu a zpět (auto + loď) na vyžádání
Letecká přeprava: Praha – Mahé -  Praha: letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2021 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.