Poloha

Phuket je ostrov v Andamanském moři a provincie v jihozápadním Thajsku. Má rozlohu 543 km² a žije zde přibližně 290 tisíc obyvatel. Provincie Phuket sousedí (na nedaleké pevnině, severně a východně od ostrova) s provinciemi Phang Nga a Krabi.
Jedinečná thajská pohostinnost uspokojí všechny cestovatele.
  • 13kmletiště Phuket
  • 15kmnárodní park Sirinat
  • 15kmGolf Blue Canyon Country Club

Popis hotelu

Hotel Holiday Inn Phuket se může pochlubit polohou přímo u krásné, nedotčené pláže s bílým pískem v letovisku Mai Khao, na západním pobřeží ostrova Phuket, ve vzdálenosti pouhých 20 minut jízdy od mezinárodního letiště. V okruhu 40 minut jízdy se rozkládají pláže Bang Tao, Surin a Kamala. Můžete se zúčastnit kurzů vaření, nebo si dopřát relaxační masáž v lázních Tea Tree. Součástí resortu je také herna, knihovna a fitness centrum. V restauraci J’s Café s výhledem do zahrady a venkovním posezením jsou podávány vydatné snídaně. Na speciality italské a thajské kuchyně pak můžete zajít do plážové restaurace Pesto.

Ubytování a stravování

Pokoje Deluxe nabízejí výhledy do krásně upravené zahrady nebo na bazén. Pokoje jsou vybavené satelitní TV, DVD přehrávač, příslušenstvím na přípravu čaje a kávy. K dispozici je také Wi-Fi připojení a v koupelně je vysoušeč vlasů. Za příplatek je možné se ubytovat také v pokoji s přímým vstupem do sdíleného bazénu či v rodinné suite o velikosti 84 m2. Ubytování je zajišťováno se snídaní, za příplatek je možné objednat polopenzi nebo plnou penzi.

Termíny a ceny

Transfer z letiště do hotelu a zpět: na vyžádání
Letecká přeprava: Praha - Phuket - Praha.
Letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2021 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.