POLOHA

Prestižní hotel Regina Isabella je postavený na místě starověké řecko-římské ruiny, přímo u břehu moře v Lacco Ameno s nádherným výhledem, wellness centrem a 3 bazény. Lacco Ameno je jedním z nejznámějších míst na ostrově s velmi kvalitními a moderními lázněmi s termálními koupelemi. Dnes je také sídlem luxusních hotelů s termálními prameny, lázněmi a bahenními zábaly.Četné horké prameny produkují velmi radioaktivní, horkou a alkalickou vodu. Městečko bylo postaveno kolem malé zátoky San Monatono na úpatí hory Monte Vico a jeho symbolem se stala skále zvaná Fungo( houba) původní lávová vyvřelina, kterou moře opracovalo do její dnešní podoby. Transfer do hotelu trvá cca 2,5 hodiny (10km po souši a 30km trajektem).
Luxusní hotel se špičkovým servisem.
  • 4km centrum Forio
  • 0km centrum Laco Ameno
  • 0km pláž
  • 4km Aragonský hrad

POPIS HOTELU

K vybavení hotelu patří lázně s bahenními koupelemi, masážemi a termálním bazénem a dalšími službami jako je sauna, pára, vířivka nebo hammam,uspokojí potřeby klientů, a jejich úkolem je s pomocí lékařského personálu najít ten nejlepší program naladěný přímo na míru pro každého hosta. Výbornou kuchyni z regionu Kampánie i mezinárodní recepty a bohatý vinný lístek si můžete vychutnat v luxusní restauraci s překrásným výhledem na záliv. V koktejl baru Vám k poslechu hraje každý večer živá hudba. Vstup do moře je po schůdkách z betonových molů propojených přímo s hotelem.

UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ

128 pokojů a apartmánů, zařízených v typickém středomořském stylu, některé se starožitným nábytkem, připojením na internet a balkonem s výhledem do zahrady nebo na moře nabízí hostům maximální komfort. Ubytování je zajištěno se snídaní s možností doobjednání polopenze a plné penze.

Termíny a ceny


Fotogalerie

© 2021 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.