Poloha

Ostrov sopečného původu je vzdálen od Mauritia jenom 40 minut letu a velmi se od něj liší. Nachází se zde jenom několik malých pláží, obvykle přeplněných francouzskými rekreanty, zato má nádherné vnitrozemí s divokými útesy, horami, vodopády a vulkány. Aktivní sopka Piton de la Fournaise dosahuje výšky 2 631 m.n.m. Vysoké hory ostrova se svažují místy k divokému pobřeží. Vzhledem k tomu, že je vnitrozemí v podstatě neobydlené, nabízí oblasti s neporušenou přírodou a bujnou vegetací. V létě (prosinec až květen) je průměrná teplota kolem 27 C, v zimě (květen až listopad) se teploty pohybují kolem 24 C. Je zde mnoho oblastí s mikroklimatem, např. hornaté vnitrozemí má chladnější klima a vysoko v horách teplota někdy klesá až na bod mrazu.
Přímo v srdci krásného ostrova Reunion.
  • 114km letiště
  • 115km St.Denis

Popis hotelu

Leží v srdci vesničky Cilaos. Restaurace s kreolskou a evropskou kuchyní, bar. Vyhřívaný bazén, stolní tenis, za příplatek vířivka, sauna, horská kola.

Ubytování a stravování

Hotel disponuje 44 pokoji vybavených koupelnou, telefonem a televizí. Stravování je zajištěno se snídaní s možností pobytu s polopenzí.

Termíny a ceny

Transfer z letiště do hotelu a zpět: na vyžádání
Letecká přeprava: Praha – Reunion-  Praha: letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2019 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S., DRŽITEL CERTIFIKÁTU CQS 2109/2018