Poloha

Ostrov sopečného původu je vzdálen od Mauritia pouhých 40 minut letu, nicméně se od něj velmi liší. Nachází se zde jen několik menších pláží, zato ostrov nabízí nádherné vnitrozemí s divokými útesy, horami, vodopády a vulkány. Aktivní sopka Piton de la Fournaise dosahuje výšky 2 631 m.n.m. Vysoké hory ostrova se svažují místy k divokému pobřeží. Vnitrozemní oblasti jsou téměř neobydlené, nabízí tak neporušenou přírodou a bujnou vegetaci. V létě (prosinec až květen) je průměrná teplota kolem 27 °C, v zimě (květen až listopad) se teploty pohybují kolem 24 C. Je zde mnoho oblastí s mikroklimatem, např. hornaté vnitrozemí má chladnější klima a vysoko v horách teplota někdy klesá až na bod mrazu.
Přímo v srdci krásného ostrova Reunion.
  • 114km letiště
  • 115km St.Denis

Popis hotelu

Hotel leží v srdci horské vesničky Cilaos. Letiště je vzdálené 114 km od hotelu. Umístění hotelu je ideálním výchozím bodem pro výlety po ostrově. Malebný hotel zasazen v zahradě je ideální volbou pro aktivní dovolenou. K dispozici je hostům vyhřívaný bazén, stolní tenis, vířivka, sauna a horská kola k vypůjčení.

Ubytování a stravování

Hotel disponuje 45 pokoji rozdělenými do několika kategorií - Standard Room, Superior Room a Junior Suite. Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací. Stravování je zajištěno se snídaní s možností pobytu s polopenzí. V hotelu je jedna restaurace nabízející kreolskou a francouzskou kuchyni.

Termíny a ceny

Transfer z letiště do hotelu a zpět: na vyžádání
Letecká přeprava: Praha – Reunion-  Praha: letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2019 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.