poloha

Ostrov sopečného původu je vzdálen od Mauritia jenom 40 minut letu a velmi se od něj liší. Nachází se zde jenom několik malých pláží, obvykle přeplněných francouzskými rekreanty, zato má nádherné vnitrozemí s divokými útesy, horami, vodopády a vulkány. Aktivní sopka Piton de la Fournaise dosahuje výšky 2 631 m.n.m. Vysoké hory ostrova se svažují místy k divokému pobřeží. Vzhledem k tomu, že je vnitrozemí v podstatě neobydlené, nabízí oblasti s neporušenou přírodou a bujnou vegetací. V létě (prosinec až květen) je průměrná teplota kolem 27 C, v zimě (květen až listopad) se teploty pohybují kolem 24 C. Je zde mnoho oblastí s mikroklimatem, např. hornaté vnitrozemí má chladnější klima a vysoko v horách teplota někdy klesá až na bod mrazu.
Malý hotel s dobrou polohou na cestování po ostrově.
  • 67km letiště
  • 70km St.Denis

Popis hotelu

Leží 30 minut od Saint Pierre a 1 hodinu jízdy od vulkánu. Poloha hotelu nabízí mnoho možností k poznávání okolí. Krásný výhled na nejvyšší horu ostrova Piton des Neiges. K vybavení hotelu patří restaurace s ohništěm, kde se servírují místní speciality.

Ubytování a stravování

Hotel nabízí ubytování v 25 pokojích, které jsou vybaveny koupelnou, televizí a telefonem. Ubytování je zajištěno se snídaní s možností pobytu s polopenzí.

Termíny a ceny

Transfer z letiště do hotelu a zpět: na vyžádání
Letecká přeprava: Praha – Reunion-  Praha: letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2019 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S., DRŽITEL CERTIFIKÁTU CQS 2109/2018